İran nakliye firmaları Türkiye’den tüm İran şehirlerine yapamadıkları gibi gerekli evrakları da temin edememektedirler. Evrak temini ve gerekli tüm belgeleri ile Türkiye’den İran’a tam kapsamlı lojistik çalışmaları bulunan nadir kuruluşlar arasında yer alan Arınak Lojistik firması ihracat ve ithalat taşımalarının yanı sıra önemli oranda üçüncü ülke transit yük taşımacılığını da gerçekleştirebilmektedir.

Ülkemizin ticari ilişkileri en eskilere dayanan ülkelerden biri olan İran ile uzun yıllardan bu yana nakliye faaliyetlerimizi kararlılıkla sürdürmekteyiz. Yaptığımız taşıma çalışmalarımızda Türk ve İran plakalı tırlar ile CMR sigortalı güvenli taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Standart tenteli tırlar ile komple yük taşımacılığı ile birlikte son derece düzenli ve tertipli bir şekilde parsiyel yük taşıma çalışmalarımızda mevcut bulunmaktadır. Her hafta olağan şekilde devam eden parsiyel çıkışlarımız Erenköy ve Halkalı gümrüklerinden hareketle İran’ın tüm şehirlerine gümrük noktası teslimatlar durumunda devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.