Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Tacikistan çalışmakta olan nakliye firması Arınak Lojistik modern çağa ayak uydurmak suretiyle teknolojiyi oldukça yakından takip ediyor, her türlü yeniliği anında sektöre yansıtarak başarılı bir grafik çiziyor, yaptığı taşımacılık faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmeye devam ediyor. Lojistik sektörünün nabzının attığı Türkiye Tacikistan hattında son model tırları ve uzman sürücüleri ile dört dörtlük nakliye hizmeti sunan firmamız yüklemiş olduğu yükleri olabildiğince hızlı ve seri hareket ederek en kısa süre de teslim adresine ulaştırmaktadır.

Tacikistan nakliye firmaları arasında en belirgin özelliği uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunmak olan şirketimiz geçmişten kazanmış olduğu bilgi birikim ve tecrübeleri ile göz dolduran işlere imza atmakta, rakipleri ile arasında ki farkı gözle görülür seviyelere ulaştırmaktadır. Taşımacılık sektörü son derece dikkatli hareket etmeyi gerektiren bir alan olduğundan firmamız bu alanda ki çalışmalarına azami gayret göstermekte, taşınan tüm yüklerin hassasiyet derecelerini göz önünde bulundurarak taşınan yükleri sağlam bir şekilde varış adreslerine teslim etmektedir.

Tacikistan karayolu tır nakliyesinde son derece uzmanlaşmış olan firmamız izin verilen azami ağırlıkta bulunan her türlü ihracat yükünün Tacikistan’ın başta Duşanbe olmak üzere tüm bölge ve şehirlerine ulaştırılması işlemlerini layıkı ile yapmakta, tüm çalışmalarında sigortalı olarak hizmet vermektedir.

 

 

Voskresensk Moscow (Rusya) Bölgesinden hafif yük (7 ton ) paletli malzememizin Eskişehir’deki fabrikamıza nakliyesi gerekiyor.

Fiyat ve detay bilgisi paylaşırmısınız.

Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim.

 

Bu iş sürekli oluyor.

Müşteri elinde 5 olduğunu söyledi.

 

Bu hafta 4 tır yüklenecek.2 adet yarın; 2 adet Çarşamba.

 

En dip navlununuzu verin; ben de son teklifimi yapayım müşteriye.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir