Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Hakkımızda

ARINAK  LOJİSTİK NAK.GÜMR.TURZ.BİLİŞİM İTH.SAN.VE TİC LTD.ŞTİ 2011 yılında Mersin’de kurulmuş ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle  Uluslar arası taşımacılık sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz kısa bir sürede Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri parkurundaki başarısını ispatladıktan sonra yepyeni bir araç filosu ve yönetici kadrosuyla Avrupa seferlerine de başarıyla imza atmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı ofisleri ile taşımacılık sektöründeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştıran ve pazar payını büyüten firmamız tüm Avrupa, Türk Cumhuriyetleri AZERBEYCAN, GÜRCİSTAN, TÜRKMENİSTAN, ÖZBEKİSTAN,KAZAKİSTAN ve Ortadoğu ülkelerineözmal araçları ve temsilcisi bulunduğumuz firmaların araçları ile hem ithalat hem de ihracat taşımalarınızda hizmetinizdedir.

Uzun yıllardır Türkiye’den İran’a özmal ve İran araçları ile hızlı ve sorunsuz taşımalar gerçekleştirmektedir.

Firmamız geniş bir acentelik ağına sahiptir. 70 İRAN firmasının da Türkiye’deki hizmetlerini yapmaktadır. Ve Türkiye’deki tüm araç trafiğini yönlendirmektedir.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla birleşik devletler topluluğu Türk Cumhuriyetleri , Ortadoğu ülkelerine,AFGANİSTAN’a ve PAKİSTAN’a direk-aktarma ve yurtiçi taşımacılık gerçekleştirmektedir

Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Teknolojinin vazgeçilmez bir üstünlük olduğuna inanan firmamız devamlı yazılım ve donanım altyapısını geliştirip, daha hızlı ve doğru bilgiyi müşterilerine sunmaktadır.

Firmamızın hedefi; müşterilerine 24 SAAT kesintisiz açık cep telefonu ve düzenli e-mail ile bilgi akışı sağlamaktır. Kurulduğu ilk günden beri bilgi teknolojileri alt yapısını geliştirmektedir. ARINAK teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı – satıcı ve işveren – iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Araç kalitesini ve hizmet kalitesini birleştirerek siz değerli müşterilerimize daha hızlı servis verebilmek çabası içerisindeyiz ve hizmet kalitemizi devamlı yükseltmek tek hedefimizdir.

“KALİTE POLİTİKAMIZ” : Fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılamak, müşteri memnuniyetinde maksimum düzeyi yakalamak bunun devamlılığını sağlamak ve kusursuz nakliye hizmeti sunmak, mükemmeliyetçi olmak,kaliteli hale gelebilmek için olumlu değişim yaratan bir yönetim ve çalışma ortamı sağlamak, sürekli gelişmek.