Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

İran Parsiyel Nakliye

İRAN PARSİYEL NAKLİYE

Karayolu ile komple tır çalışması yaptığımız tüm ülkelere aynı zamanda parsiyel nakliye hizmetlerimiz de mevcuttur. İran parsiyel nakliye çalışmalarımızı İstanbul depolarımız çıkışlı olarak sağlıyor, haftanın belirli günleri çıkışlar yapmak suretiyle düzenli parsiyel nakliye hizmeti sunuyoruz. Ebat ve ağırlıkları itibarı ile parsiyel veya kargo kapsamında bulunan ticari ürünlerin İran’ın başta başkent Tahran olmak üzere tüm şehirlerine gümrük teslimi olacak şekilde ulaşım sağlayan araçlarımız Türk ve İran plakalı tırlardan oluşmaktadır.İran Parsiyel Nakliye

Yerli üretim olup ihracat kapsamında işleme alınan ürünlerin taşınmasında ağırlıklı olarak İran plakalı tırlarımızı kullanmaktayız. İran plakalı tırlar yol masrafları bakımından daha ekonomik olduğundan taşıma ücretleri de makul düzeyde seyretmektedir. Üçüncü ülke menşeili ve transit kapsamında bulunan ürünlerin taşınması prosedür gereği  yabancı plakalı araçlarla yapılamadığından Türk plakalı araçlarımız devreye girmektedir.

Limanlar, antrepolar ve serbest bölgeler gibi transit sahalarda bulunan parsiyel yüklerin İran’a nakliyesini bulundukları adresten almak suretiyle gerçekleştirmekte, gümrükleme işlemleri bulundukları noktada sonlandırılmaktadır. İhracat kapsamında bulunan ticari ürünlerin parsiyel kapsamında taşınması ise müşteri tercihine bağlı olarak bulundukları adreslerden alındıkları gibi Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan depolarımıza gönderilmeleri suretiyle de taşınabilmektedir. İhracat kapsamında bulunan parsiyel ve kargo yüklerinin gümrüklemeleri İstanbul gümrüklerinde yapıldıktan sonra hareket eden araçlarımız ortalama 4-5 gün içerisinde İran’ın muhtelif noktalarına ulaştırılabilmektedir.

İRAN NAKLİYE FİYATLARI

istanbul – Tahran 1.900 USD
İstanbul – Tebriz 1.800 USD
Ankara – Tahran 1.700 USD
İzmir – Tebriz 1.600 USD

Türkiye’den İran’a parsiyel yüklerin taşınmasında sınır çıkışları komple tır taşımasında olduğu gibi yine Gürbulak sınır kapısı üzerinden sağlanmakta, İran’a ilk giriş noktası olan Bazargan gümrüğünde işlemler yapıldıktan sonra İran acentelerimizin müdahaleleri neticesinde ithalat gümrüklemesi ve yük tahliyesi gerçekleşmektedir. İran parsiyel nakliye çalışmalarını uzun yıllardan bu yana düzenli olarak sürdürmekte olan firmamız zaman içerisinde edindiği tecrübelerine dayanarak sorunsuz sevkiyatlar gerçekleştirmekte olup geçmişten günümüze bir çok taşımanın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına imza atmıştır.İran Parsiyel Nakliye

Taşınması planlanan parsiyel yüklerin ebat ve ağırlık bilgilerinin verilmesi ile müşteri beğenisine sunulan makul navlun tekliflerimiz karşılığını buluyor, buna bağlı olarakta İran’a ihracat yapan bir çok kuruluşumuzun tercih ettikleri nakliye firması pozisyonumuzu korumaya devam ediyoruz.