İran nakliye çalışmalarımızı kurulmuş olduğumuz ilk günden bugüne istikrarlı bir şekilde sürdürmekteyiz.Ülkemizin ihracat ve ithalat anlamında yoğun çalışmalarının bulunduğu iran’a çalışan karayolu tır nakliye firmaları içerisinde büyük öneme sahip olan firmamız 20 yıla yakın bir süredir faaliyetlerine devam etmektedir.

iran nakliye

Araç filomuzda bulunan firmamıza ait özmal tırlarımızın yanı sıra, yaklaşık iki bin adet iran plakalı tır ile de hizmet sunmaktayız.İhracat kapsamlı yüklerin taşınmasında daha çok iran plaka, transit ve 3. ülke yüklerin taşınmasında türk plakalı araçlarımızla taşımacılık faaliyetlerinde bulunuyoruz.

İran’ın başta başkent Tahran olmak üzere tüm şehirlerine servis hizmetlerimizle birlikte, birçok işbirlikçi acenteliklerimizle paylaşımlar yaparak kusursuz taşımacılık hizmetlerimiz beğenilerinize sunulmaktadır.

İran’a kuru yük taşımacılığı ile birlikte soğuk zincir ve kimyevi madde taşımacılığında frigo  dorseli araçlarımız ile, ağır tonajlı yüklerin taşınmasında lowbed tırlarımızla çalışmalarımız sürmektedir.

İran’a yapılacak ihracat ve iran’dan yapacağınız ithalat yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi iletişim bilgileri içerisinde yer alan telefon numaralarımız ile mail adreslerimize sözlü ve yazılı olarak bildirebilir, en uygun navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.