Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

iran nakliye

İran Nakliye

İran Nakliye Lojistik sektöründe nakliye hizmetlerini aralıksız bir biçimde sürdüren Arınak Lojistik, İran nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Türkiye – İran arasında ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinde çözümler sunmaktadır. İran ülkesine nakliyesi gerçekleşecek olan bütün yükler hızlı ve güvenli ve hızlı bir biçimde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firmamız, lojistik sektöründe doğan her türdeki nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretilmektedir.

İran Karayolu Taşımacılığı

İran nakliye ve lojistik hizmetleri sağlayan Arınak Lojistik firmamız, nakliye ve lojistik faaliyetlerinin büyük bir çoğunluğunu karayolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Karayolu taşımacılığı diğer taşımacılık

türlerine oranla birçok avantajlara sahiptir. Bu avantajları arasında; daha hızlı bir taşımacılık fırsatı vermesi, haftanın her günü istenilen saatte nakliye faaliyetlerinin devam ettirilebilmesi, denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı ve demiryolu taşımacılığı ile entegre taşımacılık imkanı sunması, güvenli bir taşımacılık imkanı sunması, depodan depoya ve kapıdan kapıya teslimat fırsatı vermesi vb. çeşitli avantajları bulunmaktadır.

Türkiye – İran karayolu taşımacılığı hizmetleri Gürbulak Sınır Kapısı aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Karayolu taşımacılığı ile yükler hızlı ve güvenli bir biçimde İran ülkesine ulaştırılmaktadır. Arınak Lojistik olarak nakliye ve lojistik faaliyetlerinin tüm süreçlerinde müşterilere gereken destekler sunulmaktadır.

Nakliye faaliyetleri kapsamında tüm yükler sigortalı olarak taşınması sağlanmakta ve nakliye süreçlerinde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri mağduriyetlerin de önüne geçilmesi hedeflenmektedir. İran karayolu taşımacılığı kapsamında lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

iran nakliye

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik olarak İran parsiyel nakliye gereksinimlerinde de müşterilerin yanında yer almaya devam etmekteyiz. Lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, müşterilerin İran ülkesine göndermek istedikleri parça yüklerini de güvenle ulaştırmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetleri, lojistik sektörü kapsamında sık sık gereksinim duyulan nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıdaki yükler bir noktadan başak bir noktaya ulaştırılmaktadır. Bu anlamda tek bir araç kiralamak yerine daha uygun bir maliyetle yüklerin alıcılara ulaştırılması amaçlanmaktadır. Bu açıdan parsiyel nakliye hizmetleri nakliye fiyatı konusunda avantaj sunması nedeniyle lojistik sektöründe sık sık talep edilmektedir.

Parsiyel nakliye hizmetleri ile tehlikeli madde kategorisinde yer alan yükler haricindeki bütün yüklerin nakliyesi gerçekleştirilmektedir. İran ülkesinin başkenti olan Tahran şehri başta olmak üzere, Tebriz, Bazargan, Abbas, Urmiya, Zahedan, Maku, Kirmanşah, Zanjan, Mashbad ve Arak şehirlerine teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Parsiyel yükler müşterilerin talep ettiği noktalardan alınarak nakliye faaliyetleri sürdürülmektedir. Parsiyel nakliye süreçlerinde bütün faaliyetler firmamız tarafından gerçekleştirilmekte, sağlıklı bir biçimde sürecin sonlandırılması açısından gerekli planlamalar yapılarak, çalışmalar sürdürülmektedir.

İran Nakliye Fiyatları

İstanbul – Tahran502.2 USD
İstanbul – Tebriz502.1 USD
Ankara – Tahran002.2 USD
İzmir – Tebriz502.3 USD

İran nakliye fiyatları birçok unsurlar doğrultusunda değişkenlik göstermekle beraber, genel olarak yüklerin cinsi, yüklerin özellikleri ve taşınacak olan mesafe gibi unsurlar etkili olmaktadır. Bu anlamda yüklerin boyutları, yüklerin ağırlığı ve yüklerin hacmi önem kazanmaktadır.

En önemli unsur da yükün hacmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüklerin araç içerisinde kaplamış olduğu alan oldukça önem kazanmaktadır. Yüklerin hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenmekte ve bu doğrultuda nakliye fiyatı hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Belirlenen nakliye fiyatları müşterilere sunulmaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik firması olarak lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen frigo nakliye hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Frigo nakliye hizmetleri lojistik faaliyetler kapsamında oldukça önemi bir taşımacılık olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda soğuk zincir taşımacılık, soğuk gıda taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Oldukça hassas bir taşımacılık türüdür.

Arınak Lojistik firması olarak müşterilerin İran frigo nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. İran frigo nakliye hizmetleri ile bir noktadan başka bir noktaya gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Gıda ürünlerinin bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılarına ulaştırılmaktadır. Frigo nakliye hizmetlerinde frigorifik araçlar kullanılmakta ve gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanarak taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Frigo nakliye hizmetleri ile gıda ürünleri 18 derece ile -26 derece arasındaki ısı koşulları altında taşınmaktadır. Arınak Lojistik firması bünyesinde mevcut olan donanımlı araçlar ile gıda ürünlerini güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak İran frigo nakliye süreçlerini profesyonel bir biçimde yürütmekteyiz. İran frigo nakliye hizmetlerinin her süreci profesyonel ekibimiz tarafından yakından takip edilmektedir. Nakliye süreçlerinin sağlık bir biçimde sonlandırılması açısından bütün faaliyetler gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda gerekli çalışmalar sürdürülmektedir.

Ağır Yük Taşımacılığı

Arınak Lojistik firması olarak lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen ağır yük taşımacılığı hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Nakliye faaliyetleri gerçekleştirdiğimiz İran ülkesine taşınması gereken gemi motorları, trafo, iş makineleri, jeneratör, tır, santraller, konteyner, yat ve tekne, köprü kirişleri, türbin, çelik kafes konstrüksiyonlar, inşaat makineleri, vinç, fabrika taşımaları, boru hatları, döküm üniteleri gibi yüklerin nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

İran ağır yük taşımacılığı hizmetleri alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken önemli bir taşımacılık hizmetidir. Bu alanda profesyonel kişilerce nakliye faaliyetlerinin yürütülmesi önem arz etmektedir. Bu anlamda Arınak Lojistik firmamız yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firma olmakla beraber, alanında deneyimli kişiler tarafından tüm nakliye hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm nakliye süreçlerinde firmamız tarafından gerekli destekler sağlanmaktadır.

Ağır yük taşımacılığı faaliyetleri sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmekte ve müşteri mağduriyetlerinin de önlenmesi amaçlanmaktadır. Aynı zamanda nakliye süreçleri boyunca gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme işlemlerinin çözüme kavuşturulması, nakliye güzergahı doğrultusunda gerekli yol izinlerinin alınması, yüklerin istenilen noktadan teslim alınarak istenilen noktalara teslim edilmesi, müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması gibi birçok konuda müşterilere destekler sağlanmaktadır.

İRAN PARSİYEL

image 63

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir