Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

yemen nakliyat

Yemen Nakliyat

Yemen Nakliyat,Uluslararası nakliye hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik, nakliye hizmetleri sunduğu ülkelerden biri de Yemen. Türkiye – Yemen arasında her türlü alanda nakliye çözümleri sunulmaktadır. Yemen nakliye hizmetleri ile müşterilerden alınan yükler hızlı ve güvenli bir biçimde alıcılara ulaştırılmaktadır. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde de yer almaktayız. Bu doğrultuda lojistik sektöründe doğan nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz.

Sektörde sık sık talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi, konteyner nakliyesi, komple nakliyesi faaliyetlerinde yer almaktayız. Nakliye faaliyetlerini karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin yükleri ile ilgili bilgiler temin edilerek nakliye planlamaları yapılmaktadır. Yemen nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye hizmetleri sunulmaktadır.

image 87

Yemen parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek parça yüklerini istenilen noktalara ulaştırmaktayız. Yemen nakliye hizmetlerinin birçoğu karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Parsiyel nakliye hizmetlerinde karayolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre oldukça önemli olmaktadır. Karayolu parsiyel taşımacılık hizmetleri ile kapıdan kapıya ve depodan depoya teslimat, haftanın her günü ve istenilen saatte yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılabilmesi, hızlı ve güvenli bir taşımacılık imkanı sunması, diğer taşımacılık türleriyle entegre bir şekilde taşımacılık fırsatı vermesi, uygun nakliye maliyetleri sunması, her türlü yüklerin taşımacılık faaliyetlerinin gerçekleştirilebilmesi gibi avantajlar elde edilmektedir. Bu açıdan Uluslararası lojistik faaliyetlerinde sıklıkla tercih sebebi olmaktadır.

Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında, özellikle Türkiye – Yemen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sık sık ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerinden biri de frigo nakliye hizmetleridir. Bu kapsamda firmamız Yemen frigo nakliye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Frigo nakliye hizmetleri ile gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Gıda ürünleri için belirli ısı koşulları sağlanmakta ve ürünlerin güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılması amaçlanmaktadır. Oldukça hassas bir taşımacılık türü olarak karşımıza çıkan frigo nakliye, alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir nakliye hizmetidir. Bu anlamda firmamız yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firmadır.

image 55

HİZMETLERİMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir