Türkmenistan nakliye konusunda son derece tecrübeli bulunan firmamız Türkiye’den ihraç edilen ürünlerin Türkmenistan şehirlerine taşınmasını İran üzeri ve Gürcistan Azerbaycan üzeri iki farklı güzergahı kullanarak gerçekleştirmektedir. Karayolu tır nakliyesinde çok özel çalışmaları bulunan kuruluşumuz komple ve parsiyel yük taşımacılığı alanlarında bir hayli yol kat etmiş, birçok ihracatçı ve ithalatçı firmanın tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında yerini almıştır.

Avrupa ülkelerinin tamamından Türkmenistan’a taşınmakta olan her türlü ürün grubunun Türkiye üzerinden transit geçişli olarak nakliyesi işlemlerini aktarmalı ve direkt servis yolu ile gerçekleştirmekte olan firmamız kullanılan güzergahın tamamını karayolu ile yapmakla beraber Trieste limanı, Mersin limanı arası roro ile de sağlayabilmektedir. Özellikle 24 ton ve üzeri ağırlıkta bulunan yüklerin karayolundan taşınması sakınca arz ettiğinden roro taşımaları önemli ölçüde gereklilik arz etmektedir.

Gümrüklü taşınabilen her türlü ürünün Türkiye’nin tüm şehirlerinden yükleyerek Türkmenistan’ın başta Aşgabat olmak üzere tüm şehirlerine sevk edilmesi işlemlerini tüm detaylarına hakim bir şekilde yapabilen firmamız Avrupa ülkelerinden Türkmenistan’a taşınması planlanan yüklerin Türkiye üzerinden transit geçişli olarak sevk edilmesini gerçekleştirebilmektedir.

Haftanın belirli günlerinde İstanbul’da bulunan depolarımızdan düzenli olarak parsiyel çıkışları da bulunan firmamız, her ebat ve ağırlıktaki parsiyel veya kargo kapsamında ki yükleri talebe göre gerek bulundukları adreslerinden alınması suretiyle, gerek depolarımıza gönderilmesi suretiyle gerçekleştirmekte, gümrükleme işlemlerini Halkalı ve Erenköy gümrüklerinden yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.