Türkiye Suriye nakliye çalışmalarımız, ülkede uzunca bir süredir yaşanmakta olan iç karışıklığa rağmen aksamadan devam etmektedir. Suriye’ye  nakliye  işlerinde oldukça geniş bir lojistik hizmet yelpazesine sahip olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerinden ödün vermeden hareket etmekte, hizmet anlayışını  asla değiştirmeden yoluna kararlılıkla devam etmektedir.

Türkiye’den Suriye’ye taşınmakta olan yükler ülkenin iç kesimlerine kadar Türk tırları ile ulaştırılamadığından, Öncüpınar, Akçakale ve Cilvegözü sınır kapıları içerisinde bulunan tampon bölgelere kadar götürülmekte, saha da Suriye tırlarına aktarılarak nihai teslim noktasına ulaştırılmaktadır. Suriye karayolu kopmle tır taşımacılığı ile birlikte, düzenli olarak parsiyel tır çıkışlarımızda mevcut bulunmakta, ayrıca ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi hizmetlerini de layıkı ile sunmaktayız.

İç kesimlerine tırlarımızın giremediği Suriye’ye taşınan yükler sınır kapılarında oluşturulmuş olan tampon bölgelere indirilmekte, devamen Suriye plakalı tırlara aktarılmak suretiyle teslim adreslerine ulaştırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.