Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

azerbaycan nakliye

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan nakliye hizmetleri Arınak Lojistik Uluslararası nakliye ve lojistik faaliyetleri kapsamında birçok ülkeye hizmet vermektedir. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu her türlü alanda cevap vermeyi hedeflemektedir. Nakliye ve lojistik hizmetleri sağladığımız ülkelerden biri de Azerbaycan ülkesidir. Türkiye – Azerbaycan arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. İki ülke arasında yapılan nakliye anlaşmaları çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Düzenli olarak Azerbaycan nakliye hizmetlerini müşterilere sunmaktayız. Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri sunan firmamız, uzun yıllardır sektörde edindiği bil ve tecrübeleri ile müşterilere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye’nin komşu ülkelerinden olan Azerbaycan’a nakliye ve lojistik hizmetlerinin birçoğu karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Karayolu taşımacılığının sunduğu birçok avantajlı özellikler nedeni ile sıklıkla tercih edilen taşımacılık türü olmaktadır. Arınak Lojistik olarak müşterilere her zaman en iyi hizmeti sunmak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu kapsamda müşterilerin göndermek istediklerini yükleri hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Aynı zamanda tüm nakliye faaliyetlerimizi sigortalı bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerin mağduriyet yaşamasının da önüne geçmekteyiz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi sürdürmeyi hedeflemekteyiz. Bu kapsamda karayolu taşımacılığı ile müşterilerin her türlü yüklerinin nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Firma bünyesinde deneyimli personellerimiz ile tüm süreci yakından takip etmekte, gerekli planlamalarımızı yapmaktayız.

Havayolu Taşımacılığı

azerbaycan nakliye

Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdüren Arınak Lojistik, Azerbaycan nakliye ve lojistik hizmetlerini havayolu aracılığı ile de sağlamaktadır. Havayolu taşımacılığı ile müşterilerin yükleri hızlı bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Bu kapsamda birçok müşteri tarafından talep edilen bir taşımacılık hizmeti olmaktadır. Özellikle de acil bir şekilde ulaştırılması gereken yükler için havayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Havayolu taşımacılığı ile her türlü ağırlığa sahip yükler kolayca taşınabilmektedir. Göndermek istediğiniz yüklerin ölçüleri ne olursa olsun ayırt etmeden nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Türkiye – Azerbaycan arasında düzenli bir şekilde uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda Azerbaycan nakliye hizmetlerinde havayolu taşımacılığı hizmetleri sunulabilmektedir. Müşterilerimiz sürekli olarak bu hizmetten faydalanabilmektedir. Türkiye – Azerbaycan arasında nakliyesi gerçekleşecek olan yükleriniz istenilen noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır.

azerbaycan nakliye arınak lojistik

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik olarak Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Türkiye – Azerbaycan arasında taşınması gereken parça yükler için parsiyel nakliye çözümleri üretilmektedir.

İki ülke arasında nakliyesi gerçekleşecek olan ürünleriniz istenilen noktadan alınarak, alıcı ülkenin birçok noktasına ulaştırılmaktadır. Nakliye süreçleri boyunca müşterilere gerekli destekler de sağlanmaktadır. Yüklerin toplanması, paketlenmesi, dağıtılması, depolanması, müşteri bilgilendirmelerinin yapılması, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması, nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması gibi birçok konuda müşterilere destekler sunulmaktadır.

Müşterilerden alınan yükler depomuza getirilerek, buradan yükler ile ilgili gerekli bilgi akışı ve kontroller gerçekleştirildikten sonra gümrükleme işlemleri için hazır hale gelir. Gerekli gümrük kontrollerinden geçen araçlarımız Gürcistan üzerinden Azerbaycan’a teslimat için yola çıkar. Azerbaycan’ın birçok bölgesine teslimat gerçekleştirilmektedir. Arınak Lojistik olarak, Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetlerini alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile gerçekleştirmekte, her süreç yakından takip edilmektedir.

Yüklerin sağlıklı bir şekilde alıcılara ulaştırılması firmanın tek hedefidir. Arınak Lojistik firması sektörde yenilikçi bir firma olmayı hedeflemektedir. Uluslararası ticari faaliyetlerde önemli bir husus da yenilikçi kalabilmektir. Firmamız bu konuda gerekli faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Özelliklede Azerbaycan ülkesi nakliye hizmetlerinin sıklıkla gerçekleştirildiği ülkelerden biridir. Peki Türkiye – Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetleri nasıl gerçekleştiriliyor?

Türkiye – Azerbaycan arasında parça yük taşımacılığına ihtiyaç duyan müşterilere parsiyel nakliye hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda yapılan anlaşmalar doğrultusunda müşterilerin yükleri istenilen noktadan teslim alınarak depomuza ulaştırılmaktadır. Müşterilere parsiyel nakliye hizmetlerinin her aşamasında gerekli destekler de sağlanmaktadır.

Yüklerin paketleme işlemleri gerçekleştirilerek, Azerbaycan’a yola çıkacak olan TIR’a yüklenmektedir. Yükleme faaliyetleri tamamlandıktan sonra depo çıkış işlemleri yapılmaktadır. Daha sonra gümrükleme işlemleri tamamlanmaktadır. Gümrük konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşılmadığı durumda, araç gümrüğe sevk edilmektedir.

Gümrük kontrol noktalarında gerekli beyanname işlemleri yapıldıktan Sonra araçların gümrük kapama işlemi gerçekleştirilmektedir. Daha sonra araçlar gümrük noktalarından çıkarak belirli güzergah doğrultusunda Azerbaycan’a ulaşmaktadır. Azerbaycan’da gerekli gümrük kontrolleri yapıldıktan sonra yüklerin müşterilere teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Frigo Nakliye Hizmeti

Arınak Lojistik olarak Türkiye – Azerbaycan ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında frigo nakliye hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde gıda ürünlerinin taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Lojistik sektöründe sıklıkla aranan nakliye hizmetlerinden biridir.

Azerbaycan frigo nakliye hizmetleri kapsamında müşterilerin gıda ürünlerinin bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcıların ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Firma bünyesinde yer alan donanımlı frigorifik araçlar ile Azerbaycan frigo nakliye hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Haftanın belirli günlerinde Türkiye’nin birçok ilinden donanımlı araçlar ile toplanan gıda ürünleri, gümrükleme işlemleri gerçekleştirildikten sonra belirlenen güzergah doğrultusunda nakliye faaliyetleri sürdürülmektedir. Arınak Lojistik olarak müşteri taleplerine önem veriyor ve talep ve ihtiyaçların en iyi şekilde gerçekleştirilmesi için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Bakü3.300 USD
İzmir – Bakü  3.350 USD
Ankara – Bakü3.150 USD
Adana – Bakü 3.250 USD

Lojistik sektöründe önemli bir konu da nakliye fiyatıdır. Arınak Lojistik firması olarak müşterilere her zaman uygun fiyat avantajları sunmayı hedeflemekteyiz. Azerbaycan nakliye fiyatları, müşterilerin göndermek istedikleri yüklerin cinsi, ağırlığı, boyutları (en, boy, yükseklik), mesafe, hacmi ve diğer özel koşullar doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Müşterilerden gerekli bilgiler temin edilerek nakliye planlamaları gerçekleştirilmekte ve nakliye fiyatı hesaplanmaktadır. Hesaplanan fiyatlar müşterilere sunulmaktadır.

Neden Arınak Lojistik?

Arınak Lojistik firması uzun yıllardır lojistik sektöründe varlığını sürdürmektedir. Lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ve lojistik ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilerine gerekli destekleri sağlamaktadır. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda nakliye süreçlerini planlamaktayız.

Firmamız bünyesinde görev alan personellerimiz alanında deneyimli ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Tüm nakliye süreçlerini profesyonel bir şekilde yöneterek, nakliye süreçlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına gerekli tedbirleri almaktayız.

Tüm nakliye hizmetlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyor ve müşteri mağduriyetlerinin oluşmasının önüne geçiyoruz. Uluslararası lojistik sektöründe en iyi şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmek adına çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm nakliye ve lojistik hizmetlerimizi kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda Arınak Lojistik olarak nakliye hizmetlerinde her zaman uygun fiyat avantajları sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz.

image 49

Macaristan Nakliye