Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

SUUDİ ARABİSTAN NAKLİYE

Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye ,Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik, Suudi Arabistan nakliye ihtiyaçlarında da müşterilerin yanında yer almaktadır. Uluslararası lojistik sektöründe birçok ülkeye nakliye çözümleri sunmaktayız. Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliyesi ihtiyaçlarında müşterilerin yanında yer almaktayız.

Lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz. Nakliyesi gerçekleşecek olan yükleri müşterilerin talep ettiği noktalardan teslim alarak, alıcı ülkelerde istenilen noktaya teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması ve nakliye süreçlerinde olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına gerekli önlemler alınarak müşteri mağduriyetlerini önlenmesi amaçlanmaktadır. Bununla birlikte Suudi Arabistan nakliye fiyatları konusunda da her zaman uygun fiyatlar sunmayı amaçlamaktayız.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik firması olarak nakliye ve lojistik hizmetleri sağladığımız Suudi Arabistan ülkesine parsiyel nakliye çözümleri de sunmaktayız. Parsiyel nakliye hizmetleri lojistik sektöründe sık sık talep edilen taşımacılık türlerinden biri olmaktadır. Bu anlamda firmamız, lojistik sektöründe her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi hedefleyen bir firmadır. Bu kapsamda Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Müşterilerin Türkiye’ den Suudi Arabistan ülkesine taşınması gereken yüklerini güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

Parsiyel nakliye parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Az sayıda yüklerin bir noktadan başka bir noktaya taşımacılık faaliyetleri, parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda lojistik sektöründe önemli bir konuma sahiptir. Firmamız da bu anlamda müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi planlayan bir firmadır. Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin her türlü yüklerini karayolu, havayolu, denizyolu aracılığı ile alıcılara ulaştırmaktayız. Nakliye süreçleri boyunca her türlü destekler firmamız tarafından sağlanmaktadır.

image 87

Nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme işlemlerinin çözüme kavuşturulması, sigorta işlemlerinin yapılması, müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması, yüklerin depolanması, paketlenmesi, dağıtılması gibi birçok konuda gerekli destekler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Tüm nakliye süreçlerinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılmasını hedeflemekteyiz.

Yüklerin sigortalı bir şekilde taşınmasına önem vererek, nakliye süreçleri boyunca oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumlara karşı müşteri mağduriyetlerinin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Her zaman kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerini sürdürmeye devam eden firmamız, Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sağlamak adına gerekli çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmektedir.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik olarak lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü nakliye hizmetlerini müşterilere sunmayı hedeflemekteyiz. Bu kapsamda lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen frigo nakliye hizmetlerini müşterilere sunmaktayız. Frigo nakliye hizmetleri ile gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Özellikle Türkiye – Suudi Arabistan arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde önemli bir yere sahiptir.

İki ülke arasında nakliyesi gerçekleşecek gıda ürünleri frigo nakliye kapsamında sürdürülmektedir. Suudi Arabistan frigo nakliye hizmetleri ile gıda ürünleri bozulmadan, raf ömrü azalmadan ve hasar alamdan alıcılara ulaştırılmaktadır. Frigo nakliye – 26 derece ile 18 derece arasında ısı koşulları sağlanarak gerçekleştirilmektedir. Gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanmakta ve ürünlerin güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması amaçlanmaktadır.

Suudi Arabistan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Cidde8450 USD
İstanbul – Riyad7350 USD
Ankara – Mekke8250 USD
İzmir – Medine8150 USD

Ağır Yük Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biri de ağır yük nakliyesidir. Standart dışı ağırlığa ve hacme sahip olan yüklerin, bir noktadan başak bir noktaya taşımacılık faaliyetleri ağır yük nakliye hizmetleri kapsamında gerçekleştirilmektedir. Arınak Lojistik firması olarak, sektörde ihtiyaç duyulan her türlü nakliye hizmetlerini sunmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda nakliye ve lojistik hizmetleri sağladığımız Suudi Arabistan ülkesine ağır yük nakliye hizmetleri sağlamaktayız.

Suudi Arabistan ağır yük nakliye hizmetleri ile her türlü ağırlığa ve hacme sahip yükleri güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız. Ağır yük nakliye hizmetleri, bu alanda yeterli düzeyde bilgi birikimine ve deneyime sahip kişiler tarafından gerçekleştirilmesi son derece önem arz etmektedir. Oldukça hassas bir taşımacılık türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu anlamda firmamız, ağır yük nakliyesiyle ilgili yeterli düzeyde bilgi ve deneyime sahip bir firmadır. Her türlü yüklerinizi Türkiye – Suudi Arabistan arasında istenilen noktalara ulaştırmaktayız. Nakliye süreçlerinin her aşaması firmamız tarafından yakından takip edilmekte, süreç boyunca olumsuz durumlar oluşmaması adına gerekli tedbirler alınmaktadır.

Suudi Arabistan ağır yük nakliye hizmetleri kapsamında gemi motorları, trafo, iş makineleri, jeneratör, tır, santraller, konteyner, yat ve tekne, köprü kirişleri, türbin, çelik kafes konstrüksiyonlar, inşaat makineleri, vinç, fabrika taşımaları, boru hatları, döküm üniteleri gibi yüklerin nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Proje Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik firması olarak, nakliye ve lojistik hizmetlerini sürdürdüğümüz Suudi Arabistan ülkesine proje nakliye hizmetlerini de sunmaktayız. Lojistik sektöründe proje nakliye oldukça önemli bir yere sahiptir. Türkiye – Suudi Arabistan proje nakliye hizmetleri ile boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri, termik santral projelerinin nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Proje nakliye hizmetleri kapsamında nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilere gerekli destekler de sağlanmaktadır. Nakliye süreçlerinde gerekli yol izinleri alınmakta, gerekli güzergah planlamaları yapılmakta, gerekli evraklar hazırlanmakta, gümrükleme işlemleri çözüme kavuşturulmakta, sigorta işlemleri yapılmakta, yüklerin belirtilen noktalardan yüklenmesi ve ulaştırılan noktalara boşaltılması ve aynı zamanda yüklerin yükleme ve boşaltma süreçlerinde gerekli olan vinç, kriko sistemleri, taşıyıcı kirişler, yük yayıcı kirişler, kaydırma sistemleri, çelik destekler, halatlar, tahta takozlar ve döner tablolar gibi ekipmanların sağlanması, sevkiyat sürecinde güzergah boyunca ilgili ülkelerden de gerekli izinlerin alınması gibi birçok konularda gerekli destekler firmamız tarafından sağlanmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

image 49

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir