Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

norveç nakliye

Norveç Nakliye

Lojistik sektöründe Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetler sunan Arınak Lojistik, birçok ülkeye hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Nakliye ve lojistik hizmetleri sunduğumuz ülkelerden biri de Norveç ülkesidir. Türkiye – Norveç nakliye ve lojistik hizmetleri ile müşterilerin her alandaki ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Lojistik sektörünün birçok alanında gerekli hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktayız. Sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübeler ile en iyi şekilde nakliye süreçlerini yönetmekteyiz.

Arınak Lojistik firması olarak lojistik sektörünün hemen hemen her alanında doğan ihtiyaçlara cevap vermeyi hedeflemekteyiz. Bu anlamda profesyonel ekibimiz ve donanımlı araçlarımız ile hizmetlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç haline gelen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliye hizmetlerini müşterilere sunmaktayız.

Nakliye ve lojistik hizmetlerimizi karayolu, denizyolu havayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlamaktayız. Nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin özellikleri ve müşteri talepleri doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirilmektedir. Nakliye planlamalarında en uygun güzergahlar belirlenmekte ve bu doğrultuda yüklerin nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçleri boyunca yakından takibi gerçekleştirilmekte ve sürecin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması adına gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmetleri arasında yer alan parsiyel nakliye, Arınak Lojistik firmamız tarafından sağlanmaktadır. Parsiyel nakliye, parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Norveç ülkesine gönderilecek olan parça yükler firmamız güvencesiyle sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Norveç parsiyel nakliye hizmetleri yüklerin özellikleri ve müşteri talepleri doğrultusunda karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

image 86

Parsiyel nakliye hizmetleri özellikle kapıdan kapıya teslimat imkânı sunması ve uygun maliyetler oluşturması açısından sektörde sık sık talep edilen bir nakliye hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri ile tek bir araç kiralamak zorunda kalmadan, her türlü yüklerin alıcılara ulaştırılmasına imkân tanımaktadır. Bir araç içerisinde birden fazla alıcıya ait yükler hızlı ve güvenle bir şekilde belirtilen noktalara ulaştırılmaktadır.

Nakliye süreçleri boyunca müşterilere her konuda gerekli destekler sağlanmaktadır. Bu anlamda yükler istenilen noktalardan teslim alınmakta ve istenilen noktalara teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte tüm nakliye hizmetleri sigortalı bir şekilde sağlanmaktadır. Nakliye süreçleri boyunca ortaya çıkabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri mağduriyetlerinin önlenmesi amaçlanmaktadır. Lojistik sektörünün birçok alanında hizmetlerini sunan Arınak Lojistik firmamız, nakliye ve lojistik hizmetlerinde önceliği müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetleri arasında frigo nakliye de yer almaktadır. Frigo nakliye, gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetlerinin yürütüldüğü bir nakliye hizmetidir. Aynı zamanda soğuk taşımacılık olarak da bilinmektedir. Arınak Lojistik firması olarak, nakliye hizmetleri sunduğumuz Norveç ülkesine frigo nakliye hizmetlerini de sunmaktayız. Norveç frigo nakliye hizmetleri ile iki ülke arasında gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Frigo nakliye hizmetleri oldukça hassas bir taşımacılık türü olmakla beraber, alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Bu anlamda firmamız yeterli bilgi ve tecrübeye sahip bir firmadır. Norveç frigo nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunmak adına gerekli çalışmalarını sürdürmektedir. Nakliye süreçleri boyunca gıda ürünlerini hasar almadan, bozulmadan, raf ömürleri azalmadan alıcılara ulaştırmaktayız. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetlerini sürdüren firmamız, lojistik sektöründe en iyi şekilde yer almayı hedeflemektedir.

Norveç Nakliye Fiyatları

İstanbul – Norveç00 8.6 EURO
Ankara – Norveç00 8.3 EURO
Adana – Norveç00 8.8 EURO
İzmir – Norveç00 8.9 EURO

Uluslararası lojistik sektöründe nakliye ve lojistik hizmetlerini sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik firmamız, nakliye fiyatları konusunda da müşterilerine her zaman uygun fiyatlar sunmayı amaçlamaktadır. Bu anlamda müşteri memnuniyetinin sağlanmasına önem vermekteyiz. Türkiye – Norveç arasında nakliyesi gerçekleşecek yüklerin özellikleri ve talepler doğrultusunda nakliye fiyatları belirlenmektedir.

Norveç nakliye fiyatları konusunda önemli olan unsurlar arasında yükün boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Nakliye fiyatlarının hesaplanma işlemleri firmamız bünyesinde görev alan uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Nakliyesi gerçekleşecek olan yükler ile ilgili gerekli bilgiler müşterilerden temin edilerek nakliye fiyatı hesaplanmaktadır. Nakliye fiyatı belirleme konusunda önemli bir unsur da yükün hacmi olmaktadır. Yüklerin araç içerisinde kapladığı alan doğrultusunda nakliye fiyatı belirlenmektedir. Belirlenmiş olan nakliye fiyatları müşterilere sunulmaktadır.

Norveç Ağır Yük Nakliyesi

Türkiye – Norveç nakliye ve lojistik hizmetleri veren Arınak Lojistik firmamız, lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç haline gelen ağır yük nakliye hizmetlerini de sağlamaktadır. Ağır yük nakliye hizmetleri oldukça hassas bir taşımacılık türü olmaktadır. Bu anlamda alanında uzman kişiler tarafından nakliye süreçlerinin sürdürülmesi önem arz etmektedir. Nakliye süreçlerinin titizlikle takibinin gerçekleştirilmesi, sürecin olumlu bir şekilde sonlandırılması adına gerekli planlamaların yapılması gerekmektedir. Ağır yük nakliyesi alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan firmamız, sürecin en iyi şekilde sürdürülmesi adına gereken faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ağır yük nakliyesi kapsamında her türlü ağırlığa sahip ve yüksek hacimli yüklerin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçlerinde müşterilere her türlü konuda gerekli destekler de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Nakliye faaliyetleri için en uygun güzergahlar planlanmakta ve gerekli yol izinleri de alınmaktadır. Sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına firmamız her türlü konuda müşterilerin yanında yer almaktadır. Müşterilerin istek ve gereksinimleri doğrultusunda nakliye faaliyetlerini yürütmektedir. Tüm nakliye faaliyetleri uzman ekibimizin tarafından yürütülmektedir. Alanında deneyimli kişilerden oluşan ekibimiz ile birlikte Norveç ağır yük nakliye süreçleri yakından takip edilmektedir. Süreç boyunca çeşitli olumsuz durumlar ile karşılaşmamak adına gereken planlamalar yapılmaktadır. Bununla birlikte nakliye faaliyetlerinin sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmesine önem vermekte, nakliye süreçleri boyunca ortaya çıkabilecek olumsuz durumlara karşı da müşteri mağduriyetlerinin önlenmesi amaçlanmaktadır.

Hizmetlerimiz

image 55

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir