Moldova nakliye yapan sayılı kuruluş arasında yer alan firmamız, Türkiye Moldova arası lojistik hattına son derece hakim, tüm işleyişi tam kavramak suretiyle son derece kaliteli taşıma hizmetleri sunmaktadır. Avrupa’nın yüzölçümü, nüfusu ve ekonomisi bakımından en küçük ülkelerinden biri olan Moldova’ya her türlü ticari eşyanın taşınması konusunda son derece kapsamlı lojistik faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

Türkiye Moldova arası ihracat ve ithalat yük taşıma işlemlerinde yerli ve yabancı plakalı tırlar ile taşıma yapmakta, taşıdığımız gerek komple, gerek parsiyel her türlü yükü cmr sigortası kapsamında güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz.

Moldova’ya komple ve parsiyel tır nakliyesinde önemli çalışmalara imza atan kuruluşumuz standart tenteli tırlarının yanı sıra frigo dorse, sal kasa ve lowbed dorse tırları ile de kesintisiz nakliye hizmeti sunmaktadır. Kaliteye dayalı hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdüren firmamız kurumsal firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.