Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

almanya nakliye

Almanya Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Almanya nakliye hizmetleri Arınak Lojistik firması olarak lojistik sektöründe nakliye hizmetleri sağladığımız Avrupa ülkelerinden biri de Almanya’dır. Türkiye – Almanya ithalat ve ihracat faaliyetlerini yürütmekteyiz. İthalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında Almanya nakliye hizmetlerimiz arasında parsiyel nakliye ve frigo nakliye hizmetleri yer almaktadır. Ticari faaliyetler kapsamında sektörde sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Aynı zamanda kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

İthalat ve İhracat

Almanya ülkesi Türkiye’nin en çok ithalat ve ihracat yaptığı ülkelerden biridir. Bu kapsamda sıklıkla nakliye ihtiyaçları doğmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemekteyiz. Müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmekte, en iyi şekilde varlığımızı sürdürmek için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu anlamda nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilerin yanında olarak, gerekli desteklerimizi de sağlamaktayız.

Müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerini istenilen noktadan alarak, istenilen noktaya teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizi karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda sağlamaktayız. Türkiye ile Almanya arasında kesintisiz olarak dış ticaret faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Türkiye’den Almanya’ya ihracat faaliyetleri kapsamında sebze, meyve, tekstil ürünleri gibi ürünlerin ihracat faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Almanya Parsiyel Taşımacılık

Günümüzde lojistik sektöründe parsiyel taşımacılığın önemi gittikçe artış göstermiştir. Sektörde sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden birini parsiyel nakliye oluşturmaktadır. Bu anlamda Arınak Lojistik firması olarak yenilikçi bir firma olmayı ve müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz. Bu çerçevede faaliyetlerimizi gerçekleştirdiğimiz Almanya parsiyel nakliye hizmetleri ile parça yük gönderimi yapmak isteyen müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması adına gerekli planlamalarımızı yapmaktayız.

Almanya Nakliye ve Lojistik

Alanında bilgi ve tecrübeye sahip personellerimiz ile tüm süreci yakından takip etmekte, herhangi bir aksaklıklar yaşanmaması adına gerekli tedbirleri almaktayız. Yüklerin sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlayarak müşteri mağduriyetlerini de önlemeyi planlamaktayız. Türkiye – Almanya parsiyel nakliye hizmetlerinin birçoğu karayolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Almanya parsiyel nakliye hizmeti veren Arınak Lojistik firmamız, düzenli bir şekilde iki ülke arasında nakliye faaliyetlerini yürütmektedir. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi ve deneyimler ile müşterilere hizmet vermekteyiz. Bu anlamda sektörde de sıklıkla aranan firmalar arsında yer almaktayız. Müşterilerin nakliye ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Frigo nakliye hizmeti, gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetlerinin sürdürüldüğü nakliye hizmetidir. Türkiye – Almanya ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biridir. Bu anlamda Arınak Lojistik firması olarak Almanya frigo nakliye hizmetlerini sürdürmekteyiz. Frigo nakliye hizmetleri ile gıda ürünlerini bozulmadan hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılara güvenle ulaştırılmaktadır.

Almanya frigo nakliye hizmetlerinde frigorifik araçlar kullanılmakta ve gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanmaktadır. Gıda ürünleri – 26 derece ile 18 derece arasındaki değerlerde taşınmaktadır. Arınak Lojistik olarak frigo nakliye hizmetlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Tüm nakliye süreçlerini profesyonel ekibimiz ile en iyi yönetmekteyiz. Frigo nakliye hizmetlerinin her aşamasını yakından takip ederek, yüklerin sağlıklı bir şekilde alıcılara ulaştırılmasını hedeflemekteyiz. Arınak Lojistik firmamız bünyesinde yer alan donanımlı araçlar ile frigo nakliye hizmetlerini sağlamaktayız.

Ağır Yük Nakliyesi

Uluslararası lojistik sektöründe nakliye ve lojistik hizmetleri sağlayan Arınak Lojistik, Almanya ülkesine ağır yüklerin taşımacılık faaliyetlerini de yürütmektedir. Almanya ağır yük nakliye hizmeti ile her türlü ağırlığa sahip yükler kolayca bir iki ülke arasında taşınabilmektedir. Ağır yük nakliyesi alanında uzman kişilerce yapılan bir nakliye hizmetidir. Bu alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip firmamız, Almanya ağır yük nakliye faaliyetlerini en iyi şekilde yönetmektedir. Tüm nakliye süreçlerini yakından takip etmekte, oluşabilecek aksaklıklara karşı gerekli tedbirleri almaktayız.

Arınak Lojistik olarak Türkiye’nin tüm illerinden Almanya ülkesine ağır yüklerin taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. –Lojistik sektöründe uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile yüklerinizi sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız. Deneyimli personellerimiz ve özel araç filomuz ile en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sürücülerimiz alanında deneyimli kişilerden oluşmakta ve her türlü hava ve yol koşullarına hâkim kişilerdir.

Almanya Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Aynı zamanda yükleriniz sigortalı bir şekilde taşınmasına önem vermekteyiz. Oluşabilecek olumsuz durumlara karşı müşterilerin mağdur olmaması adına ağır yük nakliye hizmetlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Müşterilere her süreçte gerekli destekleri sağlamaktayız. Yüklerin araçlara yüklenmesi ve teslim noktalarında araçtan indirilmesi konusunda gerekli vinç hizmetleri de sağlanmaktadır. Lojistik sektöründe yer aldığımız zaman zarfında iddialı çalışmalarımız ile ağır yük nakliye hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Her türlü yüklerinizi için firmamız ile iletişime geçerek, nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretebilirsiniz.

Nakliye Süreleri

Lojistik sektöründe nakliye süreleri oldukça önem arz etmektedir. Yüklerin hızlı bir şekilde ulaştırılması, aksaklıklar yaşanmaması son derece önemli konulardır. Bu anlamda Arınak Lojistik firmamız Almanya nakliye süreleri konusunda gerekli planlamalarını yapmaktadır. Yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara teslim edilmesi öncelik hedeflerimizdendir. Almanya nakliye süreleri ortalama olarak 5 – 6 gün olmaktadır. Bu süreler çeşitli koşullar doğrultusunda farklılık gösterebilmektedir. Nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin türü, yükler ile ilgili özel durumlar, hava ve yol koşulları, güzergah gibi birçok faktörler etkili olmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak en kısa sürede yüklerin teslimatının yapılması için faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Almanya Nakliye Fiyatları

Berlin – İstanbul50.3.0 EUR0
Berlin – Ankara503.2 EURO
Bremen – Mersin503.4 EURO
Konya – Frankfurt50.53 EURO

Lojistik sektöründe önemli konulardan bir diğerini de nakliye fiyatı oluşturmaktadır. Almanya nakliye fiyatları birçok faktörler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Arnak Lojistik olarak Almanya nakliye hizmetlerinde her zaman en uygun fiyatları sunmak için gerekli planlamalarımızı yapmaktayız. Müşterilerin nakliye ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler üretmekteyiz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası çerçevesinde müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Almanya nakliye fiyatları birçok faktör doğrultusunda, firmamız bünyesinde görev alan uzman personellerimiz tarafından hesaplama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Hesaplanan fiyatlar müşterilere sunulmaktadır. Nakliye fiyatı hesaplamalarında yükün cinsi, yükün boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar etkili olmaktadır. Müşterilerin taşınması gereken yükleri ile ilgili bilgiler elde edilerek hesaplamalar yapılmaktadır. Bu faktörler arasında en önemlisi de yükün hacmi olmaktadır. Yükün hacmine göre nakliye fiyatı hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek fiyat oluşturulmaktadır.

Moldova Nakliye

image 51