Kazakistan nakliye hattında sevkiyatı düşünülen tüm ürünlerin taşınmasında son derece titiz davranan firmamız, araç filosunda mevcut bulunan modern araçları ve deneyimli personelleri ile son derece ciddi ve güvenli bir şekilde hizmet sunmaktadır.

İhracat ve transit yüklerinizi olabilecek en kısa süre içerisinde Kazakistan’ın başta Astana ve Almaata olmak üzere diğer tüm şehirlerine ulaştırmaktayız.

Kazakistan’a Kuru yük taşımacılığı, yaş sebze meyve, donmuş ürünler, bitki türleri, ilaç ve kimyasal madde taşımacılığı, tehlikeli, yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı özellikleri bulunan ürün taşımacılığı, uluslararası konteyner nakliyesi, gabari dışı ağır tonajlı yük taşımacılığı, parsiyel, kargo ve grupaj yük taşımacılığı ile proje taşımacılığı konularında tam donanımlı personel ve ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Türkiye Kazakistan arası her türlü lojistik taleplerinizi şirketimizin mail ve telefonlarına yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa süre içerisinde beklentilerinize isabet eden taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.