Kazakistan nakliye yapan sayılı lojistik şirketleri arasında yer alan Arınak Lojistik, sektörde yapmış olduğu önemli projelerde adından sıkça söz ettirmekte, edindiği ilkeleri, prensipleri, vizyonu ve misyonu ile rakipleri arasında ki makası oldukça açmış bulunmaktadır.

Kazakistan nakliye alanında Arınak Lojistik sektörünün uluslararası taşımacılıkta öncü kuruluşlarından biri olmamız ve bu hızla yoluna devam eden firma konumunda bulunmamıza binan nakliye hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız Kazakistan’a yük taşımalarında kullandığımız güzergahlar İran, Türkmenistan ve Özbekistan ayrıca Ukrayna ve Rusya üzerinden de devam etmektedir. Asya ve Avrupa ülkelerinde kaliteyi benimsemiş bir hizmet anlayışıyla yapmış olduğumuz hizmetler bunların birer örneğidir.

Kazakistan’a taşınan yük gruplarının sevk edilmesini Türk ve Kazak plakalı tırlar ile gerçekleştiriyor, müşteri beklentilerine en uygun taşıma navlun ve şartlarında kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Müşterinin memnuniyetini birinci sırada tutan firmamız yapmış olduğu başarılı çalışmaları neticesinde kurumsal kimlik kazanma yolunda son derece emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.