Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

katar nakliyat

Katar Nakliyat

Katar Nakliyat,Arınak Lojistik firması olarak nakliye ve lojistik hizmetlerimizi Katar ülkesine de gerçekleştirmekteyiz. Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri sağlayan firmamız, Katar ülkesine her türlü nakliye çözümlerini sunmaktadır. Bu kapsamda sektörde sık sık ihtiyaç haline gelen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz. Bu alanlarda doğan nakliye ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Katar nakliye süreçlerinin her aşamasında rol alarak, sürecin sorunsuz bir biçimde sonlandırılması adına gerekli çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Bu kapsamda firmamız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Özellikle lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmetleri arasında yer alan parsiyel nakliye çözümlerini müşterilere sunmaktayız. Bu doğrultuda nakliye ve lojistik faaliyetlerimizi yürüttüğümüz Katar ülkesine parsiyel nakliye hizmetleri vermekteyiz. Katar parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin az sayıdaki yüklerini güvenli ve hızlı bir şekilde alıcılarına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

image 79

Sektörde yeterli bilgi ve donanıma sahip olan firmamız, parsiyel nakliye çözümleri ile en iyi şekilde hizmetlerini sunmayı amaçlamaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilerin yanında yer almakta, tüm faaliyetlerimizi sigortalı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda nakliye süreçleri esnasında herhangi bir olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalınması durumunda, müşterilerin mağduriyet yaşamasının da önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını gerçekleştiren Arınak Lojistik firmamız, Katar ülkesine parsiyel nakliye hizmetleri ile beraber frigo nakliye hizmetlerini de sunmaktadır. Katar frigo nakliye hizmetleri ile özellikle ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında doğan nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. Frigo nakliye hizmetleri ile gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Frigo nakliye hizmetlerinde – 26 derece ile 18 derece arasında ısı koşulları sağlanarak nakliye hizmetleri sunulmaktadır.

Bu kapsamda frigorifik araçlar ile gıda ürünlerinin hasar almadan, bozulmadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılara ulaştırılması amaçlanmaktadır. Firmamız nakliye hizmetlerinde kaliteli hizmetten ödün vermemekte, nakliye süreçlerinin her aşamasını yakından takip etmektedir. Nakliye süreçleri boyunca her türlü konuda müşterilere gerekli hizmetler de sunulmaktadır. Bu kapsamda müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek yükleri, talep edilen noktalardan alınmakta ve istenilen noktalara teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

image 57

HİZMETLERİMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir