Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

ispanya nakliyat

İspanya Nakliyat

İspanya Nakliyat,Arınak Lojistik firması olarak, Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetlerimizi İspanya ülkesine de gerçekleştirmekteyiz. Türkiye – İspanya nakliye faaliyetleri kapsamında en iyi biçimde yer almayı hedeflemekteyiz. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat – ihracat faaliyetlerinde yer almakta, bu alanda doğan nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. Arınak Lojistik olarak, sektörde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimlerimiz ile İspanya nakliye hizmetlerini sağlamaktayız.

Bu kapsamda sektörde sıklıkla tercih edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. İspanya parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıdaki yüklerin taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz. Nakliye süreçlerini müşterilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda planlamakta, nakliye süreçlerinin her aşamasında gerekli hizmetleri sağlamaktayız. Müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek yüklerini istenilen noktalardan almakta ve istenilen noktalara teslimat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

image 79

Bununla birlikte yüklerin depolanması, paketlenmesi, dağıtılması, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması, müşteri bilgilendirmelerinin yapılması gibi birçok konuda gerekli destekler sağlanmaktadır. Tüm nakliye süreçleri uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Sürücüler gerekli yol ve hava durumlarına hakim kişilerden oluşmakta ve yüklerin güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması sağlanmaktadır. İspanya nakliye faaliyetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. İspanya ülkesine nakliyesi gerçekleştirilecek olan yüklerin sigortalı olarak taşınması sağlanmakta ve yüklerin sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırılması amaçlanmaktadır.

Arınak Lojistik firması olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmayız. Müşterilerin nakliye ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayarak, bu doğrultuda gerekli planlamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Yüklerin özellikleri ve müşteri talepleri doğrultusunda taşımacılık türü belirlenmektedir. İspanya nakliye hizmetlerinin birçoğunu karayolu aracılığı ile sağlamaktayız.

Karayolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre oldukça avantajlı bir taşımacılık türü olarak karşımıza çıkmaktadır. İspanya karayolu taşımacılığı hizmetleri ile yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Karayolu taşımacılığı ile yükler istenilen noktalardan teslim alınmakta ve istenilen noktalara teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında da önemli bir yere sahip olmaktadır. Karayolu aracılığı ile gerçekleştirilen parsiyel nakliye hizmetlerinde kapıdan kapıya teslimat ve tam zamanında teslimat avantajları elde edilmektedir. Bununla birlikte 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmektedir.

image 49

HİZMETLERİMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir