Türkiye-Irak nakliye faaliyetleri uzun yıllardır devam etmekte olan yurt dışı servis çalışmalarımız içerisinde yer almaktadır. Firmamız Irak nakliye alanında birçok başarılı proje bazlı çalışmaya imza atmış bulunmaktadır. Ülkemizin sınır komşularından olan Irak, ihracat ve transit yük taşımacılığında en fazla sevkiyat yaptığımız ülkeler sıralamasında başı çekmektedir.

Gerek ülkemizden yapılan ihracat yüklerinin taşınmasında, gerekse tüm Avrupa ve Asya ülkelerinden gönderilen üçüncü ülke kapsamlı transit yüklerin taşınmasında göz ardı edilemez katkısı bulunan firmamız Irak’a yapılmakta olan taşıma işlemlerini tüm gerekliliklere uygun şekilde, titizlikle sürdürmektedir. Irak’ın özellikle kuzeyinde bulunan bölgesel Kürt yönetimine bağlı illeri olan Zakho, Erbil, Kerkük ve Süleymaniye gibi  şehirleri başta olmak üzere, güney Arap bölgesinde yer alan Basra, Felluce, Musul ve Bağdat gibi illerine de aktarmalı veya dorse gönderme şeklinde sorunsuz lojistik servis hizmeti sunmaktayız.

Irak’a komple yük taşımacılığının yanı sıra İstanbul depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli çıkışlar yapmak suretiyle parsiyel nakliye hizmetleri de sunan firmamız aynı zamanda ağır nakliyat, konteyner nakliyesi, açık yük taşımacılığı, frigo tır nakliyesi gibi konularda da çalışmalarını tam kapasite ile hız kesmeden devam ettirmektedir. Firmamız Ülkemizin başta İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun gibi liman şehirleri olmak üzere  tüm şehirlerimizden Irak’a taşınacak yük gruplarını en uygun taşıma navlunları, son model araçları ve uzman sürücüleri ile gerçekletirmekte, yapılan tüm taşımalarda son derece titiz tutum sergileyerek ürünlerin en güvenilir şekilde teslim adresine ulaşımını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.