Irak nakliye faaliyetleri uzun yıllardır devam etmekte, firmamız bu alanda birçok başarılı çalışmaya imza atmış bulunmaktadır.Ülkemizin sınır komşularından olan Irak, ihracat ve transit yük taşımacılığında en fazla sevkiyat yapılan ülkelerin başında gelmektedir.

Gerek ülkemizden yapılan ihracat yüklerinin taşınmasında, gerek tüm Avrupa ve Asya ülkelerinden gönderilen transit yüklerin taşınmasında önemli ölçüde katkısı bulunan firmamız Irak’a yapılmakta olan taşıma işlemlerini titizlikle sürdürmektedir.

Irak’ın özellikle kuzeyinde bulunan bölgesel Kürt yönetimize bağlı illeri olan Zaho, Erbil, Kerkük ve Süleymaniye gibi  şehirleri başta olmak üzere, Basra, Felluce, Musul ve Bağdat gibi güneyde bulunan Arap illerine de sorunsuz bir nakliye servis hizmeti sunmaktayız.

Irak’a komple yük taşımacılığının yanı sıra İstanbul depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel nakliye, ağır nakliyat, konteyner nakliyesi, açık yük taşımacılığı, frigo tır nakliyesi gibi konularda da çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.

Ülkemizin başta İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun gibi liman şehirleri olmak üzere  tüm şehirlerimizden Irak’a taşınacak yüklerinizi en uygun taşıma fiyatları, son model araçları ve uzman sürücüleri ile taşımakta, yapılan tüm taşımalarda son derece titiz davranarak ürünlerinizi en güvenilir şekilde teslim adresine ulaştırmaktadır.