Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

bulgaristan nakliye

Bulgaristan Nakliye

Bulgaristan nakliye Arınak Golabal Lojistik olarak, Uluslararası lojistik faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ülkelerden biri de Bulgaristan ülkesidir. Türkiye’nin sıklıkla ithalat ve ihracat faaliyetlerini sürdürdüğü ülkelerden biridir. Bu anlamda her alanda lojistik ihtiyaçlar da doğmaktadır. Firmamız ithalat ve ihracat faaliyetlerinde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, konteyner taşımacılık, ağır yük taşımacılığı ve proje taşımacılık faaliyetleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Her alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip olan firmamız, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini yürütmektedir.

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye – Bulgaristan nakliye hizmetlerinin birçoğu karayolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Arınak Lojistik olarak müşterilerin göndermek istedikleri yüklerin durumuna, istek ve talepleri ve diğer koşullar doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirmekteyiz. Nakliye faaliyetlerinin birçoğunda karayolu tercih etmekteyiz.

Karayolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine oranla birçok avantajlara sahip olan bir taşımacılık türüdür. En önemli avantajlarından biri de hızlı teslimat ve uygun fiyat imkânları sunmasıdır. Karayolu taşımacılığı ile kapıdan kapıya teslimat imkânı da sunulmaktadır.

Kapıdan kapıya teslimat avantajı özellikle parsiyel taşımacılık hizmetlerinde önemli bir yere sahiptir. Parsiyel taşımacılık faaliyetleri kapsamında müşterilerin ürünleri alıcıların kapısına kadar ulaştırılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte yaygınlaşan ticari faaliyetler kapsamında bu oldukça önem kazanmaktadır.

Bulgaristan Nakliye

Bir diğer önemli avantajı da yükleme ve boşaltma işlemlerinin istenilen noktadan ve istenilen zamanda kolayca yapılabilmesidir. Lojistik sektöründe teslimat süreleri oldukça önemli bir konu olmaktadır. Bu anlamda karayolu taşımacılığı önemli bir avantaj sunmaktadır. Karayolu taşımacılığı ile tam zamanlı teslimat imkânı elde edilmektedir.

Arınak Lojistik firması tarafından karayolu taşımacılığı faaliyetleri kapsamında, her süreçte gerekli destekler de sağlanmaktadır. Ürünlerin istenilen noktalardan toplanması, depolanması, paketlenmesi, dağıtılması, nakliye süreçleri ile ilgili gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması, müşteri bilgilendirmesi ve tedarik zinciri yönetimi konularında gerekli destekler sağlanmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı

Lojistik sektöründe denizyolu taşımacılığı faaliyetleri de sıklıkla tercih edilen bir taşımacılık türüdür. Türkiye – Bulgaristan lojistik faaliyetlerin birçoğu da denizyolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Arınak Lojistik olarak müşterilerin taşınacak olan yükleri ve talepleri doğrultusunda nakliye çözümleri sunmaktayız. Bulgaristan denizyolu taşımacılığı ile kömür, gübre, petrol, şeker, maden, tehlikeli maddeler, kereste, likit ve gaz taşınabilmektedir.

Karayolu aracılığı ile taşımacılık faaliyetlerinin yürütülemediği durumlarda denizyolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Denizyolu taşımacılığının da birçok avantajı yer almaktadır. Özellikle de tonlarca ağırlığa sahip yüklerin kolayca taşınabilmesi önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Denizyolu taşımacılığında genellikle konteynerler kullanılmaktadır. Konteynerler sağlam bir yapıya sahip olması nedeni ile ithalat ve ihracat faaliyetlerinde önemli bir yere sahip olmaktadır.

Parsiyel Nakliye

Arınak Lojistik olarak Bulgaristan parsiyel nakliye ihtiyaçlarında da müşterilerin yanında yer almaktayız. Parsiyel nakliye hizmetlerini karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu ile sağlamaktayız. Müşterilerin talepleri ve taşınacak olan yüklerin durumuna göre nakliye planlaması gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin istek ve beklentilerini doğru bir şekilde anlayarak, parsiyel nakliye hizmetleri ile en doğru çözümü üretmekteyiz.

Müşterilerin Bulgaristan ülkesine göndermek istedikleri yüklerin özellikleri doğrultusunda taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Bulgaristan parsiyel nakliye faaliyetlerinde genellikle karayolu tercih edilmektedir. Müşterilerin talepleri doğrultusunda, acil bir şekilde ulaştırılacak olan yükler için havayolu taşımacılığı tercih edilmektedir.

Karayolu parsiyel taşımacılık faaliyetlerinde TIR’lar kullanılmaktadır. Havayolu parsiyel taşımacılık faaliyetlerinde de kargo uçakları kullanılmaktadır. Denizyolu aracılığı ile yapılan parsiyel taşımacılık faaliyetlerinde ise yük gemileri kullanılmaktadır. Bir noktadan başka bir noktaya az sayıda ürün gönderimi yapmak isteyen müşteriler için parsiyel taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Diğer taşımacılık türlerine göre oldukça avantajları yer almaktadır.

Bulgaristan Nakliye

Bu avantajları arasında kapıdan kapıya teslimat, güvenli hizmet, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yüklerin aktarmasız olarak alıcıya ulaştırılması, tehlikeli maddeler haricindeki tüm yüklerin kolay bir şekilde taşınabilmesi, zaman konusunda tasarruf sağlaması, karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılık türleri ile entegre taşımacılık imkanı sunması, bekleme süresini en aza indirgemesi ve gönderi takibinin kolay bir şekilde yapılabilmesi gibi avantajlar sağlamaktadır. Parsiyel taşımacılığın en önemli bir avantajı da maliyet avantajı sunmasıdır. Az sayıda ürünler için tek bir araç ücreti ödemek yerine, yüklerin kapladığı alan kadar ücret ödemesi gerçekleştirilir. Bu açıdan sıklıkla tercih edilen nakliye hizmetlerinden biridir.

Frigo Nakliye

Arınak Lojistik olarak, Bulgaristan frigo taşımacılık hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Lojistik sektöründe uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimiz ile en iyi şekilde varlığımızı sürdürmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Frigo nakliye oldukça hassas bir taşımacılık türüdür. Frigo taşımacılık faaliyetleri kapsamında gıda ürünlerinin nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Türkiye – Bulgaristan ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdüren firmamız, frigo nakliye süreçlerinin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını amaçlamaktadır. Gıda ürünlerinin hasar almadan, bozulmadan,raf ömrü azalmadan alıcılara ulaştırılması için gerekli planlamalarını gerçekleştirmekte ve nakliye süreçleri için gerekli tedbirlerini almaktadır. Nakliye faaliyetlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirerek müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının da önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

Nakliye Fiyatları

Arınak Lojistik olarak lojistik sektöründe ortaya çıkan maliyetlere önem vermekteyiz. Sunduğumuz nakliye ve lojistik hizmetlerinde uygun fiyat avantajları sunmak için gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bulgaristan nakliye fiyatları olarak müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda gerekli planlamaları gerçekleştirerek, maliyetleri belirlemekteyiz. Nakliye fiyatlarında genel olarak taşınacak olan yüklerin cinsi, ağırlığı, boyutları (en, boy, yükseklik), hacmi, mesafe gibi faktörler önem arz etmektedir. Bu doğrultuda taşınacak olan yüklerin özellikleri belirlenerek nakliye hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Nakliye fiyatları firmamız bünyesinde görev alan profesyonel ekip tarafından hesaplanmakta ve oluşturulan fiyat müşterilere sunulmaktadır.

Neden Arınak Lojistik?

Arınak lojistik firması olarak lojistik sektöründe gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizde kaliteli hizmete ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Nakliye süreçlerinin her aşamasını yakından takip ederek, süreçlerin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını amaçlamaktayız. Lojistik sektöründe doğan her türlü ihtiyaçlara çözümler sunmakta ve her türlü desteği müşterilere sağlamaktayız. Yüklerin sigortalı bir şekilde taşınmasına önem vererek, nakliye faaliyetleri sırasında oluşabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Nakliye süreçleri için gerekli olan evrakların hazırlanmasında, gümrükleme işlemlerinin yapılmasında, yüklerin toplanması, depolanması, paketlenmesi, dağıtılması gibi süreçlerde gerekli destekler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda nakliye süreçleri boyunca müşterilere yükleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeler firmamız tarafından sağlanmaktadır.

image 63

GÜRCİSTAN NAKLİYE