Irak konteyner nakliye çalışmalarımızı uzunca bir süredir yaptıktan sonra yoğun şekilde gelmekte olan tenteli tır, frigo tır, ağır nakliyat ve parsiyel taleplerine de karşılık verebilmek adına araç filomuza katmış olduğumuz yeni araçlarımızla Türkiye Irak arası her türlü yükün taşınmasında sorunsuz nakliye hizmeti vermekteyiz.

Irak karayolu tır çalışan nakliye firmaları arasında yerini almış olan kuruluşumuz, yapmakta olduğu taşımalarda kaliteyi ön planda tutarak müşteri beğenileri kazanmaya devam etmektedir.

Irak komple tır yükleme, parsiyel nakliye, gabari dışı ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi alanlarında özel çalışmaları bulunan firmamız, Irak’ın kuzey ve güney tüm illerine nakliye seferleri gerçekleştirmekte, yükleme anından teslim adresine ulaşma anına kadar geçen süreci yakinen takip ederek son derece sağlıklı nakliyatlar gerçekleştirmektedir.

Türkiye Irak arası taşınabilir her türlü ticari yükün ihracat çalışmalarında ismi geçen firmamız, und ve global teminatlarını kullanmak suretiyle transit yüklerin taşıma işlemlerini de gereğine uygun şekilde sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.