Çek Cumhuriyeti nakliye çalışmaları yapan kuruluşlar arasında ilk sıralarda bulunan lojistik şirketimiz, Türkiye Çek Cumhuriyeti arası ihracat ve ithalat taşımacılık alanında sürekli olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Karayolu tır taşımacılığı sektöründe başarılı bir grafiği bulunan Arınak Lojistik, Çek Cumhuriyeti’ne komple tır yükleme, parsiyel yük taşıma, frigo dorse tır nakliyesi, ağır nakliyat ve konteyner taşımacılığı gibi bölümlerin tamamına uygun tipte araçlarıyla hizmet vermektedir.

Uluslararası karayolu tır nakliyesi çalışmaları yapmakta olduğumuz tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi, Çek  Cumhuriyeti’ne de yoğun şekilde taşıma hizmetleri bulunan firmamız, ticari kayıtlı her türlü ihracat ve transt kapsamlı yükün taşınmasında özel çalışmalar yapmaktadır.

İşimize duyduğumuz saygı ve verdiğimiz kaliteli lojistik hizmetlerimiz nedeniyle, ihracatçı ve ithalatçı firmaların genellikle tercih ettiği nakliye kuruluşu olmamızın verdiği öz güven ile sektörde ki gayretlerimizi her gün biraz daha arttırarak kurumsallaşma yolunda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.