Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

finlandiya nakliye

Finlandiya Nakliye

Finlandiya nakliye denince akıllara gelen ilk firmalardan biri olan Arınak Lojistik uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışı ile adım attığı lojistik sektöründe varlığını sürdürmekte, gelişen teknolojiye ayak uydurarak modern taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimiz kısa bir sürede Orta doğu ve Türk Cumhuriyetleri parkurundaki başarısını ispatladıktan sonra yepyeni bir araç filosu ve yönetici kadrosuyla Avrupa seferlerine de başarıyla imza atmaktadır.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla birleşik devletler topluluğu Türk Cumhuriyetleri , Ortadoğu ülkelerine ve Finlandiya’ya direk aktarma ve yurt içi taşımacılık gerçekleştirmektedir

image 79

Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Teknolojinin vazgeçilmez bir üstünlük olduğuna inanan firmamız devamlı yazılım ve donanım altyapısını geliştirip, daha hızlı ve doğru bilgiyi müşterilerine sunmaktadır.

Firmamızın hedefi; müşterilerine 24 SAAT kesintisiz açıkcep telefonu ve düzenli e-mail ile bilgi akışı sağlamaktır. Kurulduğu ilk günden beri bilgi teknolojileri alt yapısını geliştirmektedir.

Firmamız teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı satıcı ve işveren iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Araç kalitesini ve hizmet kalitesini birleştirerek siz değerli müşterilerimize daha hızlı servis verebilmek çabası içerisindeyiz ve hizmet kalitesini devamlı yükseltmek hedefimizdir.

HİZMETLERİMİZ

image 55

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir