Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

estonya nakliye

Estonya Nakliye

Estonya nakliye hizmetleri veren Arınak Lojistik firmamız, sektörde edindiği bilgi ve tecrübeleri ile hizmetlerini sunmaktadır. Lojistik sektöründe en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak adına faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız bünyesinde görev alan profesyonel personel kadromuz ile aralıksız bir şekilde Türkiye – Estonya arasında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Nakliye faaliyetlerimizi karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlamaktayız. Müşterilerimizin talep ve gereksinimleri doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirilmekte, en iyi hizmeti sağlamak adına gerekli çalışmaları sürdürülmektedir.

Arınak Lojistik firması olarak, uzman ekibimiz ile gelen nakliye ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlamaktayız. Lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliyesi faaliyetlerinde yer almaktayız. Lojistik faaliyetlerinin olumlu bir biçimde sürdürülmesi ve tamamlanması adına planlamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda faaliyetlerimizi sürdürmekte ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasını amaçlamaktayız. Estonya parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıda yüklerin bir noktadan başka bir noktaya nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

image 87

Parsiyel nakliye hizmetleri diğer nakliye türlerine oranla avantajlı bir taşımacılık türüdür. Özellikle uygun nakliye fiyatları oluşturmaktadır. Bu anlamda sektörde sıklıkla talep edilen taşımacılık türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak, sektörde sıklıkla talep edilen frigo nakliye hizmetlerini de sağlamaktayız. Estonya frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerin gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Frigo nakliye hizmetleri, özellikle Türkiye – Estonya arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında önemli bir yere sahiptir.

Bu kapsamda sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu anlamda sektörde doğan nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi amaçlayan firmamız, güvenli bir şekilde gıda ürünlerini alıcılarına ulaştırmaktadır. Ürünlerin hasar almadan, bozulmadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılara teslimat işlemlerinin gerçekleştirilmesi amaçlanmakta, bu doğrultuda gerekli planlamalar gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçleri boyunca gerekli destekler de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Yüklerin istenilen noktalardan teslim alınması, istenilen noktalara teslimat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması, müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması gibi birçok konularda gerekli hizmetler sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

image 55

HİZMETLERİMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir