Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Ermenistan Nakliye

Ermenistan Nakliye

Ermenistan Nakliye, Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik, Ermenistan ülkesine de faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye – Ermenistan arasında ihtiyaç duyulan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. Ermenistan nakliye hizmetleri ile müşterilerin nakliye ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamakta, bu doğrultuda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Nakliye ve lojistik faaliyetlerimizi karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz.

Arınak Lojistik firması olarak, Uluslararası çapta faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Ermenistan ülkesine sektörde sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliyesi hizmetlerini sağlamaktayız. Müşterileri nakliye ihtiyaçları doğrultusunda uygun nakliye çözümleri üretmekte, en iyi şekilde süreçlerin sonlandırılması adına gerekli faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Nakliye süreçlerinde müşterilere her konuda gerekli destekler firmamız tarafından sunulmaktadır.

image 47

Türkiye – Ermenistan arasında nakliyesi gerçekleşecek yükler müşteriler tarafından talep edilen noktalardan teslim alınmakta, müşteriler tarafından talep edilen noktalara da teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçlerinin sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmesine önem verilmekte, bu kapsamda müşterilerin mağduriyet yaşamasının da önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Ermenistan nakliye hizmetleri kapsamında parsiyel nakliye hizmetleri de firmamız tarafından sunulmaktadır.

Ermenistan parsiyel nakliye hizmetleri ile parça yüklerin taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Parsiyel nakliye hizmetleri, lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetleridir. Bu anlamda lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler sunmayı hedefleyen firmamız, Ermenistan parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin yüklerini güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşaması firmamız tarafından yakından takibi gerçekleştirmekte, sürecin sağlık bir biçimde sonlandırılması için gereken faaliyetler yürütülmektedir.

Ermenistan nakliye hizmetleri kapsamında frigo nakliye hizmetleri de firmamız tarafından sunulmaktadır. Ermenistan frigo nakliye hizmetleri ile gıda ürünlerinin nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Frigo nakliye hizmetleri lojistik sektöründe oldukça hassas bir taşımacılık türü olmaktadır. Bu anlamda alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Bu anlamda firmamız yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firma olmakla beraber, Ermenistan frigo nakliye hizmetlerinin en iyi şekilde sürdürülmesi adına gerekli çalışmalarını yürütmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

image 55

HİZMETLERİMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir