Ülkemizin ihracat ithalat nakliyesi anlamında en fazla çalışma yaptığı ülkelerin başında yer alan Azerbaycana nakliye konusunda sahip olduğu konumunu her geçen gün ilerleterek geliştiren firmamız Arınak Lojistik, en son model özmal ve kiralık araçlarından oluşan geniş araç filosu ve tır parkımız ile taşımacılık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden Azerbaycanın tüm şehirlerine yapılan ihracat yüklerinizi itina ve özenle taşımaktayız. Karayolu Kuru yük taşımacılığı alanında standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda yaş sebze meyve ve kimyevi maddelerin taşınmasında frigofirik termoking tırlarımız, konteyner taşımacılığında kilitli sal dorse açık tırlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasında havuzlu ve uzamalı lowbed tırlarımızla yurt içi ve uluslararası ağır nakliyat çalışmalarımız sürmektedir.

Türkiye Azerbaycan lojistik hattında taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra gümrükleme depolama ve acentelik hizmetleri de sunmaktayız. Azerbaycan’ın başta başkent Bakü olmak üzere tüm şehirlerine komple ve parça parsiyel yük taşımacılığı yanı sıra, kargo ve grupaj nakliyesinde İstanbul merkezli haftalık düzenli depo çıkışlı parsiyel çalışmalarımızla servis sağlamaktayız.

Taşımalarımız uzman şoförlerimiz yöneminde CMR sigortası kapsamında güvenli ve hızlı bir şekilde sevketmekteyiz. Taşınması gereken her türlü yükünüzün sevki ile ilgili tüm taleplerinizi Bakü nakliye, Gence nakliye, Azerbaycan nakliyat, Bakü yük taşıma gibi başlıklar altında iletişim bilgilerimiz içerisinde yer alan sabit ve cep telefon numaralarımız vasıtası ile mail adresimize yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa sürede en uygun taşıma navlun ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.