Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

image 36

Macaristan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Arınak Lojistik olarak, Macaristan ülkesine de nakliye çözümleri sumaktayız. Türkiye – Macaristan ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliye hizmetlerini sağlamaktayız. Müşterilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirmekte ve Macaristan nakliye süreçlerini yakından takip etmekteyiz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız, tüm nakliye süreçlerinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılmasını hedeflemektedir. Nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilere gerekli destekleri sağlamaktayız. Uluslararası lojistik sektöründe sıklıkla aranan Macaristan nakliye firmaları arasında yer almaktayız.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik firmamız Macaristan parsiyel nakliye ihtiyaçlarında da müşterilerin yanında yer almaktadır. Türkiye – Macaristan arasında taşınacak olan parsiyel yükler Arınak Lojistik güvencesi ile ulaştırılmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri aynı zamanda parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Lojistik sektöründe günümüzde sıklıkla tercih edilen taşımacılık türüdür. Tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biri de maliyet avantajı sağlamasıdır. Parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıda ürün göndermek isteyen müşterileri, daha az maliyet ile yüklerini alıcı ülkeye ulaştırmaktadır. Nakliye ve lojistik hizmetlerini karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlamaktayız. Macaristan nakliye ve lojistik faaliyetlerinde sıklıkla karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Karayolu taşımacılığı birçok avantajlar sunmaktadır. Bu açıdan tercih sebebi olmaktadır. Tercih edilme nedenleri arasında kapıdan kapıya ve depodan depoya teslimat imkânı sunması, hızlı ve güvenli taşımacılık imkânı sunması, 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmesi, yükler ile ilgili olarak nakliye süreçlerinde müşterilere bilgilendirmeler sağlanabilmesi gibi birçok avantajları yer almaktadır. Özelliklede parsiyel nakliye hizmetlerinde karayolu taşımacılığı önemli bir yere sahiptir. Parsiyel nakliye hizmetleri müşterilerin yüklerinin türü ve özellikleri, müşterilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda denizyolu taşımacılığı ile de sağlanmaktadır. Denizyolu taşımacılığı da birçok avantaja sahiptir.

Her türlü yüklerin taşımacılık faaliyetleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Aynı zamanda maliyet avantajı da sağlamaktadır. Denizyolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine oranla teslimat süreleri uzun olabilmektedir. Denizyolu taşımacılığında parsiyel yükler konteynerler ile taşınmaktadır. Birçok müşteriye ait yükler aynı konteyner içerisinde taşınmakta ve bu anlamda Macaristan parsiyel nakliye fiyatı konusunda avantaj sağlamaktadır. Denizyolu parsiyel taşımacılık hizmetleri yük gemileri aracılığı ile sağlanmaktadır. Türkiye’nin birçok noktasından alınan yükler karayolu aracılığı ile limanlara ulaştırılarak, buradan Macaristan ülkesine ulaştırılmak üzere yük gemilerine taşınmaktadır. Macaristan limanlarına ulaşan yükler alıcılarına teslim edilmektedir. Arınak Lojistik firması denizyolu taşımacılığı faaliyetlerinde de müşterilerine her türlü destekleri sağlamaktadır.

Macaristan parsiyel nakliye hizmetlerinde talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda havayolu taşımacılığı ile de gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin istek ve taleplerine göre nakliye çözümleri üretilmektedir. Türkiye – Macaristan arasında taşınacak olan yüklerin özellikleri doğrultusunda havayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Özellikle hızlı bir şekilde ulaştırılması gereken yüklerin taşımacılık faaliyetlerinde havayolu tercih edilmektedir. Ancak havayolu taşımacılığı nakliye fiyatları konusunda yüksek maliyetler oluşturmaktadır. Ancak Uluslararası lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen taşımacılık faaliyetidir. Hızlı bir şekilde ulaştırılması gereken evrak ya da ürünler için havayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Türkiye – Macaristan havayolu taşımacılığı faaliyetlerinde, Türkiye’nin birçok noktasından alınan yükler karayolu aracılığı ile havalimanlarına ulaştırılmakta ve buradan kargo uçakları ile alıcılara ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda güvenli bir taşımacılık türüdür. Yükler sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik firması olarak Macaristan frigo nakliye hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Türkiye – Macaristan ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. İthalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında sıklıkla nakliye ihtiyacı duyulan alanlardan biridir. Bu kapsamda Arınak Lojistik olarak iki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde gıda ürünlerinin taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Gıda ürünleri donanımlı ve soğutmalı araçlar ile hasar almadan, bozulmadan ve raf ömürleri azalmadan güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Gıda ürünleri için gerekli ısı ayarları yapılarak, sorunsuz bir şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak deneyimli ekibimiz ile frigo nakliye hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Frigo nakliye hizmetleri oldukça hassas bir taşımacılık türüdür. Bu alanda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip firmamız, Macaristan frigo nakliye süreçlerinin en iyi şekilde tamamlanması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ağır Yük Taşımacılığı

Uluslararası lojistik sektöründe hizmetlerini sürdüren Arınak Lojistik firması, Macaristan ülkesine ağır yük taşımacılık hizmetlerini de sunmaktadır. Macaristan’a taşınması gereken ağır yükler güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Ağır yük taşımacılığı diğer taşımacılık türleri oranla gibi hassas bir taşımacılık türü olmakla beraber, bilgili ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Bu alanda uzman kişilerce nakliye hizmetleri sürdürülmesi gerekir. Ağır yük taşımacılığı bilgi ve tecrübe gerektiren bir nakliye hizmetidir. Arınak Lojistik firması bünyesinde yer alan deneyimli ekibimiz ile ağır yük taşımacılık faaliyetlerinin her aşaması profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Macaristan ağır yük taşımacılığı faaliyetleri kapsamında trafo, jeneratör, santraller, yat ve tekne, tır, iş makineleri, türbin, konteyner, köprü kirişleri, vinç, çelik kafes konstrüksiyonlar, boru hatları, inşaat makineleri, fabrika taşımaları, döküm üniteleri, gemi motorları gibi birçok yüklerin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Proje Taşımacılığı

Arınak Lojistik firması olarak Uluslararası lojistik sektöründe doğan her türlü ihtiyaçlara cevap vermeyi amaçlamaktayız. Bu doğrultuda Macaristan proje taşımacılığı hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Proje taşımacılığı, standart dışı ölçülere ve ağırlıklara sahip olan yüklerin taşımacılık faaliyetlerinin sürdürülmesidir. Proje taşımacılığı faaliyetleri özel araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Bu faaliyetler için gerekli yol izinleri alınmakta ve özel tedbirler uygulanmaktadır. Proje taşımacılığı faaliyetleri kapsamında güzergah planlaması yaparak, güvenli bir şekilde yükler alıcılarına ulaştırılmaktadır. Proje taşımacılığı faaliyetleri alanında deneyimli ve yeterli bilgiye sahip uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Proje taşımacılığı faaliyetleri için gerekli planlamalar ve organizasyonlar gerçekleştirilmesi gerekir. Bu doğrultuda taşımacılık faaliyetleri sürdürülmesi önem kazanmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak Macaristan proje taşımacılığı faaliyetlerini, yeterli bilgi ve donanıma sahip uzman personellerimiz ile yürütmekteyiz.

Macaristan Nakliye Fiyatları

İSTANBUL – BUDAPEŞTE 3650 EURO
İSTANBUL – YAKOVA 2800 EURO
ANKARA – PRİŞTİNE 2950 EURO
İZMİR – PRİŞTİNE 29050 EURO

Arınak Lojistik firması Uluslararası lojistik faaliyetlerinde her zaman müşteri memnuniyetine önem vermekte ve bu doğrultuda nakliye hizmetlerinde uygun fiyat avantajı sunmaktadır. Macaristan nakliye fiyatları konusunda birçok faktörler etkili olmaktadır. Türkiye – Macaristan arasında taşınacak olan yüklerin cinsi, boyutları, ağırlığı, hacmi gibi faktörler doğrultusunda nakliye fiyatları hesaplanmaktadır. Hesaplanan fiyatlar müşterilere sunularak, nakliye süreçleri başlatılmaktadır.