Azerbaycan nakliye firmaları içerisinde oldukça önemli bir konuma sahip bulunan Arınak Lojistik Türkiye Azerbaycan arası ihracat ve ithalat yük taşıma hizmetlerini kararlılıkla sürdürmeye devam etmektedir. Genellikle Bakü şehrine teslim edilen yükler zaman zaman farklı illerine de sevk edilmektedir.

Karayolu komple tır taşımacılığı, parsiyel yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliyat, frigo dorse tır nakliyesi ve konteyner nakliye gibi alanlarda çalışmaları bulunan firmamız, araç filosunda bulundurduğu farklı tiplerde ki araçları ile sorunsuz nakliye hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Karayolları yönetmeliğine uygun olarak lojistik faaliyetlerini sürdüren firmamız müşteri memnuniyetine odaklı olarak hareket etmekte, ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda muazzam çalışmalara imza atmaktadır.

Gürcistan üzeri güzergahı kullanarak seferler yapan tırlarımız, deneyimli sürücüleri vasıtasıyla Türkiye’nin tüm noktalarından yüklenen yükleri maksimum 4 gün gibi kısa bir süre içerisinde Azerbaycan’ın tüm bölgelerine teslimatlarını sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir