Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Lowbed Nakliye Firmaları Yurt içi ağır nakliyat yüklerinizin taşınması ile ilgili hizmetlerimize yurt dışı lowbed ağır  nakliye yüklerinizi de göndermeyi planladığınız özellikle gabari dışı ağır tonajlı  yüklerinizin yanı sıra standart yükleriniz ve soğuk taşınacak dereceli ürünlerinizin taşınması ile ilgili firmamızdan destek alabilirsiniz.

En uygun taşıma fiyatlarımızla olabildiğince hızlı bir şekilde sevkiyatını sağlayacağımız ürünlerinizi sigortalı taşıma kapsamında en güvenli şekilde taşımaktayız.

AĞIR NAKLİYAT

Türkiyenin tüm bölgelerinden dünya ülkelerine göndereceğiniz ihracat veya transit yüklerinizin gerek komple gerek parsiyel grupaj veya kargo yüklerinizin taşınmasında firmamızdan talepte bulunabilirsiniz.

Yirmi yıla yakın bir süredir yurt içi ve uluslar arası lowbed yük taşıma hattında nakliye çalışmalarımız her geçen gün gelişerek devam etmektedir.Özellikle Avrupa ve Asya ülkeleri olmak üzere tüm ülkelere göndereceğiniz ürünlerinizi olabilecek en kısa sürede teslim ediyoruz.Taşınmasını planladığınız yüklerinizin taşıma fiyatlarını öğrenmek için telefon ve mail adreslerimize talepte bulunarak en kısa sürede teklif alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir