Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Avustralya Nakliyat

Avustralya Nakliyat

Avustralya Nakliyat’da Arınak Lojistik olarak, lojistik sektöründe gün geçtikçe artış gösteren ihtiyaçlar kapsamında devamlı olarak bu alanda kendisini geliştiren bir firmadır. Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetleri kapsamına ihtiyaçlar doğrultusunda yeni lokasyonlar eklenmektedir. Bu doğrultuda müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarında yanında yer almayı hedeflemekteyiz. Bu anlamda nakliye ihtiyaçlarını karşılamak adına Avustralya nakliye hizmetlerini müşterilere sunmaktayız. Türkiye – Avustralya arasında her türlü yüklerin nakliye faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Karayolu Nakliye

Arınak Lojistik firması olarak, Uluslararası lojistik sektöründe nakliye hizmetleri sağladığımız ülkelerden biri de Avustralya ülkesidir. Avustralya nakliye hizmetleri kapsamında lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliyesi hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Avustralya nakliye hizmetlerini denizyolu ve havayolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz.

Aynı zamanda karayolu taşımacılığı ile entegre bir şekilde taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Nakliye süreçleri boyunca her türlü konuda gerekli destekler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Nakliye süreçlerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi adına gerekli önlemler alınmakta ve planlamalar yapılmaktadır. Bu doğrultuda nakliye süreçleri sürdürülmektedir.

Güzergah Ve Varış

Arınak Lojistik firması tarafından Avustralya nakliye faaliyetlerinde müşterilere her türlü süreçte gerekli destekler sağlanmaktadır. Yükler müşteriler tarafından belirtilen noktalardan teslim alınmakta ve istenilen noktalara teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçleri için gerekli tüm evrakların hazırlanması hususunda firmamız tarafından destek sağlanmaktadır. Bununla birlikte, yüklerin nakliye süreci boyunca herhangi bir durum neticesinde hasar alması gibi durumlara yönelik sigorta işlemleri yapılmaktadır.

Bu anlamda müşteri mağduriyetlerinin önlenmesi de amaçlanmaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşamasında firmamız bünyesinde görev alan profesyonel ekip tarafından yakından takip edilmektedir. Yüklerin güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması adına gerekli planlamalar yapılarak çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Denizyolu Taşımacılığı

Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında nakliye hizmetlerinin bir kısmı denizyolu aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Denizyolu taşımacılığı kapsamında yüklerin bir noktadan başak bir noktaya ulaştırılmasında yük gemileri kullanılmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak, Uluslararası lojistik sektöründe doğan nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz. Bu anlamda nakliye hizmetleri sağladığımız Avustralya ülkesine, birçok nakliye hizmetlerini denizyolu aracılığı ile sağlamaktayız.

image 92

Aynı zamanda karayolu taşımacılığı ile entegre bir şekilde taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Müşteriler tarafından talep edilen noktadan yükler alınarak karayolu aracılığı ile limanlara ulaştırılmakta, buradan yük gemileri aracılığı ile teslimat noktalarına ulaştırılmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak, Avustralya denizyolu taşımacılığı kapsamında birçok yüklerin nakliyesi kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Tonlarca ağırlıklara ve yüksek hacimlere sahip yüklerin bir ülkeden başka bir ülkeye kolay bir şekilde ulaştırılmaktadır. Bununla birlikte güvenli bir taşımacılık türüdür. Müşterilerin talep ve beklentileri kapsamında gereken planlamalar yapılmakta, bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Lojistik sektöründe uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren Arınak Lojistik firmamız, denizyolu taşımacılığı kapsamında da lojistik sektöründe sıklıkla aranan firmalar arasında yer almaktadır.

Denizyolu taşımacılığında yeteri düzeyde bilgi ve deneyimi olan firmamız, en iyi şekilde faaliyetlerini gerçekleştirmek adına çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Tecrübemiz ekibimizle beraber bütün süreç yakından takip edilmekte, sorunsuz bir biçimde sonlandırılması hedeflenmektedir. Nakliye süreçlerinde gereken bütün evraklar firmamız tarafından hazırlanıp zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Havayolu Taşımacılığı

Türkiye – Avustralya arasında taşınması gereken yüklerin nakliyesinin bir kısmı da havayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Havayolu taşımacılığı, özellikle yüklerin teslimat süreleri bakımından önemli bir avantaj sağlayan taşımacılık türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Havayolu taşımacılığı ile birlikte, yüklerin bir ülkeden başka bir ülkeye kısa sürede ulaştırılmasına imkân tanımaktadır. Bu anlamda zaman konusunda önemli bir tasarruf sağlamaktadır.

Özellikle acil bir şekilde ulaştırılması gereken yüklerin, taşımacılık faaliyetleri kapsamında tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak Uluslararası lojistik sektöründe her türlü nakliye ihtiyaçlarında uygun çözümler üretmekteyiz. Bu anlamda Avustralya havayolu taşımacılığı hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye – Avustralya arasında taşınması gereken yükleri hızlı bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız. Nakliye süreçlerinin her aşamasında gerekli destekler firmamız tarafından sağlanmakta, süreçler yakından takip edilmektedir. Nakliye süreçlerinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması adına gerekli önlemler alınmaktadır. Firmamızın tüm nakliye faaliyetleri alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliyedir. Parsiyel nakliye parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik, Avustralya parsiyel nakliye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Avustralya nakliye faaliyetleri denizyolu ve havayolu aracılığı ile sağlanmaktadır.

Bu anlamda parsiyel nakliye hizmetleri de denizyolu ve havayolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Denizyolu parsiyel taşımacılık faaliyetleri yük gemileri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Havayolu parsiyel taşımacılık faaliyetlerinde de kargo uçakları kullanılmaktadır. Türkiye – Avustralya arasında taşımacılık faaliyetlerinde kullanılan havayolu taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığı kapsamında parça yüklerin nakliyesinde konteynerler kullanılmaktadır.

Avustralya parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında müşterilerin talep ve beklentilerini doğru bir biçimde anlayarak, en doğru çözümleri üretmek adına gerekli çalışmaları yürütmekteyiz. Müşterilerin Avustralya ülkesine ulaştırmak istedikleri yüklerin özellikleri doğrultusunda planlamalar gerçekleştirmekteyiz.

Nakliye Fiyatları

Avustralya nakliye fiyatları Arınak Lojistik firmamız tarafından doğru bir şekilde belirlenmekte ve müşterilere uygun fiyatlar sunulması amaçlanmaktadır. Türkiye – Avustralya arasında nakliyesi gerçekleşecek olan yükler ile ilgili gerekli bilgiler, müşterilerden temin edilerek firma bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından nakliye fiyatları hesaplanmaktadır.

Nakliye fiyatı hesaplamaları için, nakliyesi gerçekleşecek olan yükün boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar ile ilgili gerekli bilgiler sağlanmaktadır. Bu doğrultuda nakliye fiyatı oluşturulmakta ve müşterilere sunulmaktadır. Nakliye fiyatı hesaplamalarında en etkili unsurlardan biri de yükün hacmi olmaktadır. Yüklerin araç içerisinde kapladığı alan doğrultusunda nakliye fiyatı oluşturulmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

image 63

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir