Uluslararası kara ve denizyolu taşımacılığı alanında ki çalışmalarımız Avrupa ülkelerinin tamamında olduğu gibi Türkiye-Almanya lojistik hattında da düzenli bir şekilde kararlılıkla devam etmektedir. Sahip olduğumuz uluslararası yük taşıma yetki belgesi bünyesinde bulunan Türk ve yabancı plakalı taşıma araçları ile kesintisiz hizmet sunduğumuz Almanya lojistik faaliyetleri kapsamında komple tır nakliyesinin yanı sıra, her hafta belirli günlerde düzenli çıkışlar yapmak sureti ile grupaj, parsiyel ve kargo nakliye çalışmalarımız da mevcuttur.

Türkiye-Almanya kara ve denizyolu hattı lojistik çalışmaları kapsamında yürütmekte olduğumuz projeler genel itibarı ile ihracat grubu yük taşımacılığı anlamında olsa da Almanya’dan ülkemize ithalat ve ülkemiz üzerinden üçüncü ülkelere transit geçişli yük taşıma organizasyonların da yer almaktayız. Bu tür taşımalarda da yine Türk ve yabancı plakalı tırlar ile sevkiyatlar gerçekleştirmekte olup gönderici veya alıcı tercihine göre aktarmalı veya direkt servis hizmeti şeklinde alternatif yöntemler kullanmaktayız.

Uzun yıllardan bu yana taşımacılık sektöründe ki faaliyetlerimizi tüm Avrupa ve Asya ülkeleri geneline yayarak devam ettirmekte olduğumuz taşıma işlemleri kapsamında standart yük taşımacılığının yanı sıra Almanya gabari dışı ağır nakliyat, proje taşımacılığı, konteyner nakliye ve soğuk zincir ürün nakliyesi gibi alanlarda da başarılı bir grafiğe sahip bulunmaktayız. Firmamız Türkiye-Almanya arası lojistik çalışmalarında karayolu ağırlıklı olmak üzere denizyolu ile konteyner taşıma işlemlerinde de etkin rol üstlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.