Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

moldova nakliye

Moldova Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Moldova nakliye hizmetleri Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik, nakliye ve lojistik hizmetlerini Moldova ülkesine de sağlamaktadır. Müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda Moldova nakliye ve lojistik hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Lojistik sektörünün her alanında müşterilerine nakliye çözümleri üretmektedir. Türkiye – Moldova arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız.

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Nakliye ve lojistik faaliyetlerimizi karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile sağlamaktayız. Tüm faaliyetlerimizi uzun yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile nakliye faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Moldova nakliye ve lojistik hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Moldova ülkesine, nakliye ve lojistik hizmetlerinin birçoğunu karayolu aracılığı ile sağlamaktayız. Karayolu taşımacılığının sunduğu avantajlar nedeni ile nakliye hizmetlerinde sıklıkla tercih edilen taşımacılık türü olmaktadır. Sunduğu avantajlar arasında kapıdan kapıya ve depodan depoya teslimat, 7/24 yükleme ve boşaltma imkânı sağlaması, güvenli ve hızlı bir taşımacılık imkânı sunması, müşterilere yüklerin konumu ve zamanı konusunda gerekli bilgilendirmelerin yapılabilmesi, tam zamanında teslimat yapılabilmesi gibi birçok avantajlar sunmaktadır.

Moldova karayolu taşımacılığı kapsamında müşterilere birçok konuda gerekli destekler de sağlanmaktadır. Arınak Lojistik olarak müşterilere sunduğumuz destekler arasında ürünlerin müşterilerin istedikleri noktadan toplanması, depolanması, paketlenmesi, gümrükleme işlemlerinin yapılması, ürünlerin istenilen noktalara dağıtımının yapılması, nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, nakliye süreçlerinde olası durumlara karşı sigorta işlemlerinin yapılması, müşterilere yüklerin bulunduğu yer ve zaman konusunda bilgilendirmeler yapılması gibi birçok destekler firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Moldova karayolu taşımacılığı kapsamında sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin taşınması gereken yüklerinin türü ve özellikleri doğrultusunda nakliye planlamaları yapılmakta ve bu doğrultuda nakliye süreçleri sürdürülmektedir. Karayolu taşımacılığında özellikle parsiyel nakliye hizmetleri önem kazanmaktadır. Moldova parsiyel nakliye hizmetlerinde, karayolu aracılığı ile kapıdan kapıya teslimat ile 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmektedir. Müşterilerin yükleri alıcılara hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Moldova Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik sektöründe müşterilere nakliye çözümleri üreten Arınak Lojistik, günümüzde sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Bu kapsamda Moldova parsiyel nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir. Moldova parsiyel nakliye hizmetlerini müşterilerin yüklerinin türü ve özellikleri doğrultusunda karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Arınak Lojistik firması olarak her zaman müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik planlamalar gerçekleştirmekte ve nakliye süreçlerinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılmasını hedeflemekteyiz. Parsiyel nakliye faaliyetleri kapsamında yüklerin teslim alınacağı ve alıcı ülkelerdeki teslim edileceği noktalar, yükün boyutları, ağırlığı gibi faktörler doğrultusunda planlamalar gerçekleştirilmektedir. Moldova parsiyel nakliye fiyatı konusunda da müşterilere uygun fiyat avantajları sunmayı hedeflemekteyiz.

Türkiye – Moldova nakliye ve lojistik faaliyetlerini sürdüren firmamız, müşterilerin yüklerinin acil bir şekilde ulaştırılması gerektiği durumlarda havayolu taşımacılığı tercih etmektedir. Bu kapsamda hızlı ve güvenli bir şekilde yükler alıcılara ulaştırılmaktadır. Havayolu taşımacılığında nakliye fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Moldova havayolu parsiyel nakliye fiyatları karayolu taşımacılığına göre maliyetli olmaktadır. Parsiyel nakliye, bir noktadan başak bir noktaya az sayıda ürün gönderimi yapmak isteyen müşteriler için önem kazanmaktadır. Uygun fiyat avantajı sunan bir taşımacılık olması açısından lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik sektöründe önemli bir yere sahip nakliye hizmetlerinden bir ide frigo nakliyedir. Özellikle de ithalat ve ihracat faaliyetlerinde önem kazanmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak Moldova frigo nakliye hizmetlerini de müşterilere sağlamaktayız. Türkiye – Moldova ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında, sıklıkla ihtiyaç duyulan frigo nakliye hizmetlerini de sürdürmekteyiz.

Frigo nakliye hizmetleri kapsamında gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Gıda ürünleri belirli ısı koşulları altında güvenle taşınmakta ve ürünler hasar almadan, bozulmadan, raf ömrü azalmadan alıcılarına ulaştırılmaktadır. Moldova frigo nakliye faaliyetleri – 26 °C – 18 °C arasında ayarlanabilen sıcaklık değerlerine sahip frigorifik araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Ağır Yük Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik olarak, Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında sektörde sıklıkla ihtiyaç duyulan ağır yük taşımacılık faaliyetlerini de sürdürmekteyiz. Bu kapsamda Türkiye – Moldova ağır yük taşımacılığı hizmetlerini müşterilere sunmaktayız. Moldova ağır yük nakliyesi kapsamında trafo, jeneratör, santraller, yat ve tekne, tır, iş makineleri, türbin, konteyner, köprü kirişleri, vinç, çelik kafes konstrüksiyonlar, boru hatları, inşaat makineleri, fabrika taşımaları, döküm üniteleri, gemi motorları gibi yüklerin taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

Ağır yük taşımacılığı alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Arınak Lojistik firmamız ağır yük taşımacılığı alanında gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Firma bünyesinde yer alan uzman personeller ile taşımacılık faaliyetleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılması hedeflenmektedir.

Proje Taşımacılığı

Uluslararası lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen taşımacılık faaliyetlerinden bir ide proje taşımacılığıdır. Arınak Lojistik olarak proje taşımacılığı alanında da müşterilere çözümler üretmekteyiz. Bu kapsamda Türkiye – Moldova proje taşımacılığı faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Proje taşımacılığı faaliyetleri özel araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Bilgi ve tecrübe gerektiren bir taşımacılık türüdür. Firmamız bu alanda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip bir firmadır. Gerekli yol izinleri alınarak, güzergah planlaması yapılmakta ve taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

Nakliye süreçlerinin sorunsuz bir şekilde sonlandırılması hedeflenmektedir. Moldova proje taşımacılığı kapsamında boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri, termik santral projelerinin taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılığı hizmetleri standart dışı yüklerin taşımacılığının yapıldığı bir nakliye hizmetidir. Genellikle hacimli, uzun ve ağır yüklerin taşımacılık faaliyetlerinde tercih edilmektedir.

Moldova Nakliye Fiyatları

İstanbul – Moldova50.4.4EUR0
Bursa – Moldova50.4.4 EURO
Ankara – Moldova50.4.5 EURO
İzmir – Moldova004.5 EURO

Moldova nakliye fiyatları müşterilerin taşınması gereken yükleri doğrultusunda farklılık göstermektedir. Nakliye fiyatı hesaplamalarında yüklerin cinsi, ağırlığı, boyutları (en, boy, yükseklik), mesafe ve diğer özel koşullar etkili olmaktadır. Arınak Lojistik olarak her türlü nakliye hizmetlerinde en uygun fiyat avantajları sunmaktayız. Firma personellerimiz tarafından nakliye fiyatı hesaplamaları yapılarak müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda uygun çözümler üretilmekte, müşteri memnuniyetinin sağlanması amaçlanmaktadır. Tüm nakliye süreçlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Almanya Nakliye

moldova nakliye