Kuveyt Nakliye

Kuveyt nakliye denildiğinde akıllara gelen ilk firma olmanın vermiş olduğu gurur ve çalışma azmi ile lojistik çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürmekte, konuya hakim bir şekilde son derece kaliteli çözümlerle taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız bünyesinde barındırdığımız çalışma ve hizmet gücüyle transport işlemlerini en kaliteli şekilde yürütmekteyiz. Bu sahip olduğumuz taşımacılık altyapısı ve kalite, uluslararası çapta ilerlemektedir.

Nakliyede öncü , stratejik konuma sahip olan Türkiye’nin Asya ve AVRUPA arasındaki nakliye ve lojistik hizmetlerini üstlenmiştir. Karayolu taşımacılığı ile Türkiye’den bütün Asya Orta doğu ve Avrupa’ya bu kalite dağılsın diye bizler bu ilkeyi amaç edindik.

Şirketimiz geniş hizmet ağı ve taşımacılık kalitesiyle uluslararası düzeyde bir noktaya sahiptir.Kuveyt nakliye talep eden müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Komple tır taşıma ve parsiyel yük nakliyesi çalışmalarımızla Türkiye Kuveyt lojistik hattında önemli bir konuma sahip olan firmamız, geçmişten gelen deneyimleri ile avantaj sağlamış, tercih edilen nakliye kuruluşları arasında üst sıralarda yer almayı başarmıştır.

Gelişen lojistik hizmetlerini değişen çağda daha iyi ve sağlam gerçekleştiren kuruluşumuz Kuveyt taşımacılık yolunda ilerleyişini kararlı adımlarla devam etmektedir.

 

Depolama Hizmetleri

Depo ve Antrepo

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri

Dağıtım ve Tedarik Zinciri

Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Arınak, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...