Irak Nakliye Firmaları

Irak nakliyesi konusunda 16 yıla dayanan köklü geçmişi ve bu süreçte biriktirdiği deneyimleri ile Arınak Lojistik müşterilerine, global gereksinimlerden yola çıkarak, yerel çözümler üretiyor. Karayolu taşımacılığı alanında etkin bir örgütlenmeye sahip olan firmamız hizmet ağını Türkiye’nin dört bir köşesine yaymıştır.

Arınak Lojistik güvenilir bir firma olmayı kendisine prensip edinmiştir. Bünyesi içinde, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Tüm personel periyodik eğitimle bilinçlendirilmektedir. İş bilir ve profesyonel kadrosu ciddi ve yenilikçi bir anlayışla hizmet üretirken, çağdaş iletişim teknolojisinin tüm olanaklarını da müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız müşteri odaklı taşımacılık hizmetinde bir marka olarak anılmanın tüm gereklerini yerine getirirken, hareket noktası kendi alanında en verimli çözüm ortağı olmak ilkesidir. Yenilikçi karakteri, hizmette sınırları zorlayan anlayışı ve  herşey zamanında ilkesinin bir yansıması olarak hayat bulan firmamız, bütünleşik hizmetler paketimizin bir ifadesi olarak müşterilerimizin hizmetindedir.

Kuruluşumuz yalnızca ithalat, ihracat ve genel antrepo hizmetleri, lojistik amaçlı gümrüksüz depolama hizmetleri, iç taşımacılık, gümrükleme, proje kapsamlı yük taşımaları ve konteyner taşımalarındaki uzmanlığıyla da tanınmaktadır.

Taşımacılığın kapıdan kapıya mal aktarımıyla sınırlı olmadığını iyi bilen, alanında en yetkin personel yapısı ve alt yapıya verdiği önemle dünya standartlarını zorlayan şirketimiz ofis içi lojistik destek de sağladığı müşterilerinin çıkarlarını gözetmeyi bir dünya markası olmanın ön koşulu olarak görmektedir.

Etiketler:
Depolama Hizmetleri

Depo ve Antrepo

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri

Dağıtım ve Tedarik Zinciri

Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Arınak, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...