Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Ürdün Nakliye Fiyatları

  • İstanbul – Amman: 7.400 USD
  • Kocaeli – Amman: 7.500 USD
  • Bursa – Amman: 7.500 USD
  • İzmir – Amman: 7.400 USD

Nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında sektörde güvenin adresi olan Arınak Lojistik, Ürdün nakliye çözümlerini de müşterilerine sunmaktadır. Uluslararası lojistik faaliyetleri kapsamında en iyi şekilde varlığını sürdürmek için hizmetlerini sağlayan Arınak Lojistik, müşterilerin ihtiyaç duyduğu her türlü alanda nakliye çözümleri üretmektedir. Sektörde edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışı ile Uluslararası lojistik faaliyetlerinde yer almaktadır.

Arınak Lojistik Ürdün nakliye hizmetleri kapsamında parsiyel nakliye, frigo nakliye, proje taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı, konteyner taşımacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Müşterilerin Ürdün ulaştırmak istedikleri yüklerin özellikleri ve talepleri doğrultusunda gerekli nakliye planlamalarını gerçekleştirerek, yüklerin sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırılmasını hedeflemektedir. Firma bünyesinde yer alan uzman ekibi ile tüm nakliye süreçlerini yakından takip ederek, sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını hedeflemektedir. Ürdün nakliye faaliyetlerini karayolu, denizyolu havayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlamaktadır. Taşınacak olan yükler doğrultusunda taşımacılık türü belirlenmekte ve gerekli güzergah planlamaları yapılmaktadır. Nakliye süreçleri boyunca gerekli hizmetler firma tarafından sağlanmaktadır. Gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme işlemlerinin yapılması, sigorta işlemlerinin yapılması, yüklerin konumu konusunda gerekli bilgilendirmelerin müşteriye aktarılması, yüklerin depolanması, paketlenmesi, dağıtılması gibi birçok konuda firma tarafından gerekli destekler sağlanmaktadır.

ürdün nakliye fiyatları

Lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen taşımacılık türlerinden olan parsiyel taşımacılık hizmetleri, Arınak Lojistik firması tarafından müşterilere sunulmaktadır. Ürdün parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında müşterilerin parça yükleri hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Oldukça uygun fiyat avantajı sunan bir taşımacılık türüdür. Bu açıdan sıklıkla tercih edilmekte ve yüklerin daha az maliyetle alıcılara ulaştırılması amaçlanmaktadır. Aynı zamanda parsiyel nakliye hizmetleri ile kapıdan kapıya teslimat imkanı da olmaktadır. Bu da parsiyel nakliye hizmetlerinin tercih edilmesinde önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Ürdün nakliye fiyatları da yüklerin cinsi, boyutları, ağırlığı ve hacmi gibi faktörler doğrultusunda belirlenmekte ve gerekli nakliye fiyatları müşterilere sunulmaktadır. Arınak Lojistik müşterilerine her zaman uygun fiyat teklifleri sunmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Nakliye fiyatları ise şu şekildedir: