Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Yurt içi ağır nakliyat çalışmalarında son derece etkin durumda bulunan firmamız Arınak Lojistik, liman şehirlerimizden olup en yoğun nakliye talebi alan illerimizin başında bulunan Mersin çıkışlı her türlü gabari dışı ağır nakliyat yükünün taşınmasında önemli rol almaktadır.

Mersin’den yurdumuzun tüm bölge ve şehirlerine sevk edilmesi planlanan iş makinaları, petrol boruları, beton santralleri, vinç grupları, gemi ve yat gibi tüm taşınabilir ürünlerin yurt içinde nakliyesini sağlayan firmamız yapmakta olduğu nakliye işlemlerinin tamamını karayolu izin belgeli olarak öncü araçlar nezareti ve gözetiminde sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.

Mersin ağır nakliyat çalışmaları yapan lojistik firmaları içerisinde öne çıkan özelliklerimizin başında zamanında yükleme, zamanında teslimat unsurları yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kuruluşumuz uzun yıllar sektörde var olmanın vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübeleri ile sorunsuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

Taşımakta olduğumuz gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin yüklenmesi esnasından teslim edilmesi esnasına kadar olan süreci sürekli olarak yakın takibe alan deneyimli personellerimiz, sevkiyat esnasında oluşabilecek muhtemel arızalara anında müdahale edebilme kabiliyetine sahiptirler.