Taşımacılık sektörüne ilk adım attığımız 2011 yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde bir çok Avrupa ülkesine olduğu gibi Kuzey Makedonya’ya da düzenli olarak lojistik destek hizmetleri götürmekteyiz. Gerek komple tır gerekse parsiyel nakliye gibi alanların yanı sıra gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner nakliye gibi alanlarda da etkin görevler üstlenen firmamız sahip olduğu yük taşıma yetki belgesi bünyesine bulunan araçları ve tedarik ağı bünyesinde bulunan Türk ve Makedon plakalı tırlar ile kesintisiz lojistik hizmetleri sunuyor.

Yerli üretim olup ihracat kapsamında işlem gören ürünler ile yurt dışından gelip Makedonya’ya gitmesi gereken transit kapsamında işlem gören tüm yük gruplarının nakliyesini gerekli tüm evraksal işlemleri ile takip ederek sorunsuz nakliye hizmeti veren firmamız aynı zamanda Makedonya’dan ülkemize ithalat yük gruplarının taşınması ile yine Makedonya’dan yüklenerek ülkemiz üzerinden İran, Irak, Suriye, Gürcistan ve Azerbaycan gibi ülkelere transit geçişli üçüncü ülke kapsamlı yük taşımacılığı işlemlerine de başarılı bir şekilde imza atmaktadır.

Ülkemizin tüm bölgelerinden Makedonya’ya taşıması yapılan ürün gruplarının yükleme noktasından teslim noktasına varış süreleri ortalama 3 gün gibi kısa sürelere tekabül etmektedir. 24 tona kadar ağırlığı bulunan komple tır yüklemeleri ile küçük çapta bulunan parsiyel yük gruplarının nakliye ve gümrükleme işlemlerini deneyimli operasyon ekibinin kontrol ve gözetiminde sürdüren firmamız aynı zamanda Makedonya’da ithalat gümrük hizmetleri ile acentelik hizmetlerini de sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.