Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Lübnan nakliye dendiğinde akıllara ilk gelen lojistik firması olabilme amacı ile kurulmuş olan şirketimiz, başarılı çalışmaları, ticari ahlak anlayışı, kaliteli hizmet odaklı misyon ve vizyonu ile kısa süre içerisinde hedeflediği noktaya ulaşmıştır. Türkiye’den Lübnan’a taşınan ticari yüklerin nakliyesini son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştiren firmamız, başkent Beyrut’ta bulunan güçlü acentemiz vasıtası ile teslim işlemlerini sorunsuz bir şekilde en kısa sürede gerçekleştirebilmektedir.

Mersin ve İskenderun limanlarından roro gemisi ile hareket eden tırlarımız, yükleri aldıkları şehirlerimizden limanlarımıza kadar karayolu ile devam etmekte, maksimum 3 gün içerisinde Lübnan limanlarına ulaşarak iç kesimlere karayolu ile teslimatları tamamlamaktadır. Lübnan kara ve denizyolu komple ve parsiyel yük taşımacılığında marka olmuş isimler arasında yer alan kuruluşumuz, kısa süre içerisinde kurumsal kimlik kazanma yolunda ciddi adımlar atmış bulunmaktadır.

Lübnan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra tırlar ve konteynerler ile düzenli olarka her hafta çıkış yapan parsiyel ekipman servislerimiz de mevcut bulunmakta, ayrıca frigo tır nakliyesi, komple konteyner taşımacılığı ve gabari dışı ağır nakliyat çalışmalarınıda hatırı sayılır oranda yapmaktayız.