Rusya Parsiyel Yükleme

Rusya parsiyel yükleme yapan nadir firmalar arasında yer alan kuruluşumuz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında kurmuş olduğumuz son derece modern bir şekilde dizayn edilmiş tam donanımlı ekipmanlı depolarımızdan haftanın belirli günleri Rusya’nın başta Moskova olmak üzere tüm şehirlerine parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.

Parsiyel yükleriniz talebinize göre İstanbul içerisinde ki adreslerinizden alınmak suretiyle depomuza sevk edildiği gibi, depolarımıza sizlerin göndermeleri suretiyle de alabilmekteyiz.

İstanbul dışındaki şehirlerimizde bulunan parsiyel kargo veya grupaj kapsamlı yüklerinizi de İstanbul Erenköy veya Halkalı gümrüklerinden çıkış yapılacak şekilde iç nakliye yapmak suretiyle depolarımıza aldırabiliyoruz.

Her ebat ve ölçüde ki çeşitli parsiyel yükleriniz depomuzda özenle işleme alınıp ambalajlama ve paketleme işleri yapıldıktan sonra forklift ve vinçlerimiz yardımıyla tırlarımıza düzenli bir şekilde istiflenerek sabitlenmekte, yükleme anından teslim anına kadar en ufak bir hasara uğramadan teslimatlar gerçekleştirilmektedir.

Rusya parsiyel yük taşıma fiyatlarımız piyasa şartlarının altında uygun tutarlarda olup, cazip navlun tekliflerimizi almak için firmamıza talepte bulunmanız yeterli olacaktır.

Etiketler:
Depolama Hizmetleri

Depo ve Antrepo

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri

Dağıtım ve Tedarik Zinciri

Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Arınak, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...