Rusya Nakliye

Rusya nakliye konusunda uzun yıllara dayanan geçmişimizden kazandığımız tecrübelerimizle sektörde son derece başarılı bir performans sergilemekteyiz. Türkiye ile Rusya arasında ihracatı ve ithalatı yapılmakta olan taşınabilir her türlü yük grubunun nakliye işlemlerini tam teşekküllü olarak yerine getiren firmamız Rusya nakliye denildiğinde akıllara gelebilen sayılı lojistik firmaları arasında yer almaktadır.

Karayolu komple tır taşımacılığı hizmetlerimizin yanı sıra her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlarımızda bulunmaktadır. Parsiyel çıkışlarımızı İstanbul’da bulunan lojistik depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle gerçekleştirmekteyiz. Ebat ve ağırlıklarına bakılmaksızın her türlü gümrüklü parsiyel ve kargo yük grubunun nakliyesini yapan firmamız teslimatları Rusya’da adrese teslim değil de gümrük noktalarına teslim etmek kaydı ile yapmaktadır.

Rusya’nın başta başkent Moskova olmak üzere doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar tüm bölgelerinde bulunan şehirlerine nakliye seferleri düzenlemekte, seferlerimizde kullandığımız tırlarımız genellikle yüksek modelli olmakla beraber tamamı sigortalı olarak taşıma yapmaktadırlar. Taşıma hizmeti veren tırlarımız Türki Rus ve Gürcistan plakalı araçlardan oluşmakta, talep edilen her türlü işe yetecek miktarda araç organizasyonları yapabilmekteyiz.

İzin verilen taşıma tonajı olan 22 tona kadar bütün yükleri sağlıklı bir şekilde taşıyan Arınak Lojistik, yükün teslim adresine en kısa sürede zamanından önce varabilmesi anlamında en kısa yol olan Gürcistan üzeri karayolu güzergahını kullanmakta, sınır kapılarında bulunan acentelerimizin zamanında ve doğru müdahalelerinden ötürü bekleme yaşamaksızın geçiş sağlamaktayız.

Rusya’dan Türkiye’ye ithal edilmekte olan özellikle birçok ürün ham maddesi ile birlikte sayısız çeşitte ürünün ithalat nakliye hizmetlerini de vermekteyiz. İtahalata gelen ürünlerin gümrükleme işlemlerini gerek araç üzerinde supalan yaparak, gerek varış noktalarında gümrük çözerek iki türlü de gerçekleştirebilmekteyiz. İlk defa ithalat yapmakta olan birçok müşterimize gümrükleme hizmetlerinde de yardımcı olabiliyoruz.

Rusya karayolu nakliye çalışmalarımızı araç filomuzda bulunan standart tenteli, sal dorse, frigo dorse ve lowbed dorseli tırlarımızla gerçekleştiriyoruz. Ağır nakliyat, soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda olağan çalışmalarımız tüm hızı ile devam etmektedir.

Türkiye’den Rusya’ya yapacağınız ihracatlarınızda taşıma fiyatı araştırırken firmamızdan da teklif almanızı özellikle önermekteyiz.

Etiketler:
Depolama Hizmetleri

Depo ve Antrepo

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri

Dağıtım ve Tedarik Zinciri

Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Arınak, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...