özbekistan nakliyecileri

arınaközbekistan nakliyecileri

arınak Lojistik Uluslararası Nakliyede Liderler Arasında…

Yıllara dayanan tecrübesiyle sektöründe lider taşımacılardan olan firmamız, kalite ve iyi hizmet vermek için yola çıkmıştır. Her türlü hava şartlarını ve zorlukları göz önüne alan firmamız bu zorluklara uygun araç filosuyla hizmetine devam etmektedir.

TAŞIMA : Kuruluşumuz  ihtiyaca göre yurtiçi   yurtdışı taşıma hizmeti verebilecek durumdadır.
Araç taleplerinizde internet, mail ve telefon ile verilen siparişler anında değerlendirilerek sizinle çözüm ortağınız olabilecek şekilde şirketimiz organize edilmiştir.
Talebinize uygun araçlarımız mevcut filomuz ve sözleşmeli araçlarımız ile uzman ofis personelimiz tarafından tüm kontrolleri yapılarak sizlere yönlendirilmektedir.
Taşımalarımızda teslim noktasından varış noktasına kadar geçen tüm süreçte yüklerimiz sigortalanmaktadır.
Sevk edilen araçlar araç takip birimimiz tarafından taahhüt şartlarına uyarak termin süresi içinde aracın varış kontrolleri gerçekleşmekte ve müşterilerimiz sms-mail veya interaktif hizmetimizden bilgilendirmeleri yapılır.
Teslim evraklarını gerekli teslimatlar yapıldıktan sonra gerekli kontroller yapılarak müşterimiz adına tüm teslim evrakları arşivlenir talep durumunda arşiv dokümantasyon birimimiz 24 saat içerisinde belirtilen sevkiyata ilişkin tüm dokümanları müşterimize gönderebilecek donanıma sahiptir,özbekistan nakliyecileri

Konteyner Taşımacılığı; Tüm mersin gümrüklerinde mevcut filomuz ve sözleşmeli araçlarımız ile 20’lik, 40’lık ve tank taşımalarınızda  hizmet verilmektedir.

LOWBED Taşımacılığı ; 160 tona kadar geniş,uzun ve yüksek ürün taşımalarınızda taşımaya uygun ağır nakliyat lowbed dorseler,vinç ve escort araçlar ile yurt içi hizmet verilmektedir.

Şehir İçi Taşımacılığı;

Yurt içi proje taşımalarında hesaplama ve analizler doğrultusunda yüke uygun mevcut sözleşmeli araç ve ekipmanlarımız ,taşımalarınızı en güvenilir ve sigorta kapsamında taşımaya göre şirketimiz organize edilmiştir.

Şehirler Arası Taşımacılık; Türkiyenin Bütün İllerine , Parsiyel ve Dağıtım Hizmetleri ,Açık Yük Taşımacılığı , Kapalı Kasa Taşımacılığı, Proje Taşımacılığı Yapılmaktadır.

 

 

Etiketler:
Depolama Hizmetleri

Depo ve Antrepo

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri

Dağıtım ve Tedarik Zinciri

Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Ekol, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...