Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Mersin Nakliye Firmaları

Mersin Nakliye Firmaları

Mersin nakliye firmaları arasında yer alan Arınak Lojistik, sektörde sıklıkla aranan firmalar arasında yer almaktadır. Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden firmamız, birçok ülkeye nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Türkiye’den alınan yükler dünyada birçok ülkeye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Lojistik sektöründe en iyi şekilde varlığını sürdürmeyi amaçlamaktayız. Bu kapsamda sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. Nakliye süreçleri boyunca müşterilere her türlü konuda da gerekli hizmetler sağlanmaktadır.

Arınak Lojistik firması tarafından Uluslararası lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliyesi hizmetleri sunulmaktadır. Nakliye faaliyetlerini müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepleri doğrultusunda karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Uluslararası ülkelere birçok nakliye hizmetlerini genellikle karayolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Karayolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre birçok avantajlı özelliklere sahiptir.

image 81

Bu anlamda sektörde sıklıkla tercih edilen taşımacılık türü olmaktadır. Karayolu taşımacılık hizmetleri ile yüklerin güvenli ve hızlı bir şekilde nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte karayolu ulaşımının olduğu birçok noktaya her türlü yüklerin taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Karayolu taşımacılığı hizmetleri ile yükler istenilen noktadan teslim alınmakta ve istenilen noktalara teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda 7/24 yükleme ve boşaltma imkanı sunmakta ve kapıdan kapıya ya da depodan depoya taşımacılık imkanı sunmaktadır.

Mersin nakliye firmaları arasında yer alan Arınak Lojistik, nakliye ve lojistik faaliyetlerinin bir kısmını da denizyolu aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Karayolu taşımacılığı kapsamında nakliyesi gerçekleştirilemeyen yüklerin taşımacılık faaliyetleri denizyolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Denizyolu taşımacılığı, lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen taşımacılık türü olmaktadır. Denizyolu taşımacılığı kapsamında konteynerler kullanılmaktadır.

Özellikle parsiyel nakliye hizmetlerinde konteynerler de önemli bir yere sahiptir. Aynı konteyner içerisinde birden fazla alıcıya sahip yükler güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. Sahip oldukları sağlam yapıları sayesinde yüklerin hasar almadan nakliyesinin gerçekleştirilmesine imkan tanımaktadır. Arınak Lojistik olarak lojistik sektöründe kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu anlamda nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sağlamayı amaçlamaktayız.

image 55

HİZMETLERİMİZ