Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Yunanistan nakliye

Yunanistan Nakliye

Yunanistan nakliye hizmetleri Lojistik sektörünün uluslararası taşımacılıkda öncü liderlerinden biri olmamız ve bu hızla yoluna devam eden Yunanistan’ya nakliye olarak hizmeti sizlere taşımaktayız.Asya ve Avrupa’ya kaliteyi benimsemiş bir hizmet anlayışıyla yapmış olduğumuz hizmetler bunların birer örneğidir. En büyük hedefimiz Türk Cumhuriyetlerine, Asya ve Avrupa’ya Yunanistan’nın ülke içi nakliyatlarında daha ileri sağlam taşımacılık hizmetlerini tecrübeli elemanlarımızla sizlere sunmaktır.

Yunanistana lojistik bünyesinde barındırdığımız çalışma ve hizmet gücüyle transport işlemlerini en kaliteli şekilde yürütmekteyiz. Bu sahip olduğumuz taşımacılık altyapısı ve kalite uluslarası çapta ilerlemektedir. Nakliye sektöründe , stratejik konuma sahip olan Türkiye’nin Asya ve AVRUPA arasındaki nakliye ve lojistik hizmetlerini üstelenmiştir. Karayolu taşımacılığı ile Türkiyeden bütün asya ve avrupaya bu kalite dağılsın diye bizler bu ilkeyi amaç edindik.

Türkiye Yunanistan arası nakliyat çalışmalarımız kesinlikle ödün vermediğimiz prensiplerimiz çerçevesinde son derece düzenli bir biçimde devam ediyor.

Geniş hizmet ağı ve taşımacılık kalitesiyle uluslarası düzeyde bir noktaya sahiptir. Müşterilerimizin talepleri oğrrultusunda en iyi nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gelişen lojistik hizmetlerini değişen çağda daha iyi ve sağlam gerçekleştiren Yunanistan taşımacılık yolunda kararlı adımlarla devam etmektedir.

image 80

Yunanistan frigo nakliye çalışmalarını uzun süredir kararlı bir şekilde devam ettiren firmamız, araç filosuna kattığı tenteli tır ve kamyonlarıyla kuru yük taşımacılığı hizmetlerini de iddialı bir şekilde sürdürmektedir.

Türkiye ile Yunanistan arasında ticari anlaşmalar kapsamında yük taşımacılığı yapan şirketimiz özellikle ihracat yükleri ile, Yunanistan’dan ithalat ve Türkiye üzeri İran, Irak, Suriye, Gürcistan ve Azerbaycan gibi üçüncü ülkelere taşınan yüklerin nakliye işlemlerini cemt belgeli araçları ile sorunsuz bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Başta Atina ve Selanik olmak üzere tüm şehirlerine nakliye hizmeti verdiğimiz Yunanistan’da bulunan acentelerimiz ile işbirliğimiz çerçevesinde sorunsuz sıkıntısız lojistik destek hizmetleri sunuyoruz.

Yunanistan’a komple ve parsiyel yük taşıma hizmetlerimizin yanı sıra ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi çalışmalarımızda bulunmakta, Yunanistan çalışan nakliye firmaları arasında son derece önemli bir konuma sahip bulunmaktayız.

image 55

HİZMETLERİMİZ