Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Ürdün Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Ürdün Nakliye

Ürdün Nakliye ve Lojistik Hizmetleri Arınak Lojistik, Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında Ürdün ülkesine nakliye hizmetleri sağlamaktadır. Lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü alanda müşterilerine nakliye çözümleri sunmaktadır. Türkiye – Ürdün ithalat ve ihracat faaliyetleri yürütülmektedir. Nakliye ve lojistik hizmetlerinin birçoğu da karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Türkiye – Ürdün arasında birçok anlaşmalar ve protokollar imzalanmıştır. İki ülke arasındaki ticaretin gelişmesi açısından bu oldukça önemlidir. Türkiye – Ürdün arasındaki ticaret hacmi artış göstermektedir. Türkiye Ürdün ülkesine mobilya, demir, dokuma halı, tekstil, gıda, otomobil ihraç ederken; Türkiye Ürdün ülkesinden alüminyum, tekstil, optik cihazlar, kurşun, nitrat ve metal şekillendirme tezgahları ithal etmektedir.

Türkiye – Ürdün nakliye ve lojistik hizmetleri çerçevesinde Arınak Lojistik, parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Nakliye hizmetleri karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu ile gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin yüklerinin cinsi ve özellikleri doğrultusunda nakliye güzergah planlaması gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda gerekli faaliyetler yürütülerek nakliye süreci gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerin yükleri alıcılarına sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Bu anlamda firma bünyesinde yer alan profesyonel ekip ile birlikte nakliye ve lojistik faaliyetler titizlikle yürütülmekte ve müşteri mağduriyetlerinin yaşanmaması adına gerekli planlamalar yapılmaktadır. Her türlü taşımacılık faaliyetleri sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmekte ve nakliye süreçlerinde ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı tedbirler alınmaktadır. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm çalışmalar yürütülmektedir. Sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılması firmamızın tek amacıdır.

Karayolu Taşımacılığı

Ürdün nakliye ve lojistik hizmetlerinin birçoğu karayolu aracılığı ile sürdürülmektedir. Karayolu taşımacılığı birçok avantaj sunması nedeni ile tercih edilen bir taşımacılık yöntemidir. Özellikle hızlı ve uygun maliyet avantajı sunması tercih nedenlerinden biri olmaktadır. Aynı zamanda kapıdan kapıya teslimat, depodan depoya teslimat ve 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmesi gibi avantajları ile tercih edilen taşımacılık türü olmaktadır.

Karayolu taşımacılığı ile parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi hizmetleri sağlanmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda nakliye planlaması gerçekleştirilmektedir. Yüklerin zamanında teslimatın yapılması için gerekli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Arınak Lojistik firması tarafından nakliye süreçlerinde müşterilere her türlü destekler de sağlanmaktadır. Nakliyesi gerçekleşecek olan ürünlerin toplanması, depolanması, paketlenmesi, nakliye sürecinde gerekli evrakların hazırlanması, sigorta ve gümrükleme işlemlerinin yapılması, nakliye süreçlerinde müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması gibi konularda hizmetler sunulmaktadır.

ürdün nakliye

Denizyolu Taşımacılığı

Ürdün nakliye ve lojistik hizmetleri denizyolu aracılığı ile de gerçekleştirilmektedir. Türkiye – Ürdün arasında lojistik faaliyetler yük gemileri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda denizyolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre de avantajlı bir taşımacılık türüdür. Özellikle tonlarca ağırlıktaki yüklerin kolay bir şekilde taşınması tercih nedenlerinden birini oluşturmaktadır. Maliyet konusunda da önemli avantajlar sunmaktadır. Denizyolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine oranla daha uygun bir maliyet imkanı sağlamaktadır. Taşımacılık faaliyetleri kapsamında denizyolu aracılığı ile petrol, gaz, kereste, maden, tehlikeli maddeler taşınabilmektedir. Denizyolu taşımacılığı kapsamında tehlikeli madde kapsamına giren yüklerin sorunsuz bir şekilde nakliyesi gerçekleştirilebilmektedir. Karayolu aracılığı ile taşınamayacak olan yükler denizyolu aracılığı ile kolayca taşınabilmektedir. Bu anlamda da önemli avantaj sağlamaktadır.

Parsiyel Nakliye

image 44

Lojistik sektöründe günümüzde oldukça talep gören nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliyedir. Parsiyel nakliye, parça yük taşımacılığı anlamına gelmekte ve birden fazla müşterilerin az sayıdaki ürünleri tek bir araç ile taşımacılığı yapılan bir nakliye hizmetidir. Maliyet açısından oldukça avantaj sağlamaktadır. Bu açıdan sıklıkla tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Müşteriler yüklerinin araç içerisinde kapladığı alan kadar ücret ödemesi yapmaktadır. Arınak Lojistik Ürdün parsiyel nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Az sayıda ürün göndermek isteyen müşterilere çözüm üretmektedir. Aynı zamanda parsiyel nakliye hizmeti ile kapıdan kapıya teslimat yapılabilmektedir. Hızlı ve güvenli bir taşımacılık faaliyetidir.

Ürdün Nakliye Fiyatları

İstanbul – Amman00.8.5 USD
İzmir – Amman   008.6 USD
Ankara – Amman008.6 USD
Adana – Amman 007.1 USD

Lojistik sektöründe önemli bir konuyu da fiyatlar oluşturmaktadır. Ürdün nakliye fiyatları taşınması gereken yüklerin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Yüklerin cinsi, boyutları, ağırlığı, hacmi ve diğer etkenler bu konuda önem arz etmektedir. Taşınacak olan yükler ile ilgili gerekli hesaplamalar firma tarafından hesaplanarak müşterilere sunulmaktadır. Arınak Lojistik olarak her zaman en uygun fiyatları müşterilere sunmak için çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetler yürütülmektedir.

Frigo Nakliye

image 45

Lojistik faaliyetler kapsamında sıklıkla talep edilen taşımacılık türlerinden biri de frigo nakliyedir. İthalat ve ihracat faaliyetlerinde frigo nakliye hizmetleri önem arz etmektedir. Ülkelerin ihraç ve ithal edecekleri gıda ürünlerinde lojistik önemli bir konu olmaktadır. Uygun sıcaklık koşulları altında ürünlerin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmekte ve nakliye süreçlerinin her aşaması firma tarafından takip edilmektedir. Bu kapsamda Arınak Lojistik Ürdün frigo nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Türkiye – Ürdün arasında taşınması gereken gıda ürünlerini sorunsuz ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktadır. Ürünler hasar alamdan ve bozulmadan teslimatı gerçekleştirilmektedir. Firma bünyesinde yer alan frigorifik araçlar ile taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Ürünlerin yükleme ve boşaltma işlemleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

image 55

ÜRDÜN NAKLİYE FİYATLARI