Arınak Lojistik, bilgili  personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle  Ukrayna nakliye  Ukrayna taşıma, Ukrayna lojistik, Ukrayna Parsiyel yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşır.

Firmamız teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı satıcı ve iş veren  iş gören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla Bağımsız Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri  Orta doğu ülkeleri, Avrupa ve yurt içi pazarına taşımacılık hizmetleri sunan firmamız Ukrayna ülkesine de önemli ölçüde sevkiyatlar gerçekleştirmektedir

Hizmete sunduğumuz araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup hasarlarını teminat altına alabilmek için taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.