Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

sırbistan Nakliye

Sırbistan Nakliye

Sırbistan nakliye ve Lojistik hizmetleri sektörünün uluslararası taşımacılıkta öncü liderlerinden biri olmamız ve bu hızla yoluna devam eden Sırbistan’ya nakliye olarak hizmeti sizlere taşımaktayız. Asya ve Avrupa’ya kaliteyi benimsemiş bir hizmet anlayışıyla yapmış olduğumuz hizmetler bunların birer örneğidir. En büyük hedefimiz Türk Cumhuriyetlerine, Asya ve Avrupa’ya Sırbistan’nın ülke içi nakliyatlarında daha ileri sağlam taşımacılık hizmetlerini tecrübeli elemanlarımızla sizlere sunmaktır.

Sırbistan’a lojistik bünyesinde barındırdığımız çalışma ve hizmet gücüyle transport işlemlerini en kaliteli şekilde yürütmekteyiz. Bu sahip olduğumuz taşımacılık altyapısı ve kalite uluslararası çapta ilerlemektedir.
Nakliye sektöründe , stratejik konuma sahip olan Türkiye’nin Asya ve AVRUPA arasındaki nakliye ve lojistik hizmetlerini üstlenmiştir. Karayolu taşımacılığı ile Türkiye’den bütün Asya ve Avrupa’ya bu kalite dağılsın diye bizler bu ilkeyi amaç edindik.

Geniş hizmet ağı ve taşımacılık kalitesiyle uluslararası düzeyde bir noktaya sahiptir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gelişen lojistik hizmetlerini değişen çağda daha iyi ve sağlam gerçekleştiren Sırbistan taşımacılık yolunda kararlı adımlarla devam etmektedir.

Sırbistan Parsiyel Nakliye

Sırbistan nakliye çalışmalarımız uzun yıllardan bu yana devam etmektedir. Türkiye-Sırbistan arası taşımacılık faaliyetlerimizi ihracat ve ithalat şeklinde sürdürmekte, iki ülke arasında ki ticari anlaşmalar çerçevesinde taşınabilen her türlü yükün nakliye hizmetlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Sırbistan Nakliye

Ülkemizin tamamına yakın bölgelerde üretilmekte olan her türlü ihraç yükünün Sırbistan’ın başta başkent olmak Belgrad olmak üzere tüm bölge ve illerine sevkini sağlamaktayız. Araç filomuzda kayıtlı çok sayıda son model araçlarımızla komple tır taşıma, parsiyel ve kargo yük nakliyesi, soğuk zincir ürün taşımacılığı, gabari dışı ağır nakliye yük aktarımı, ve konteyner nakliyesinin yanı sıra depolama, gümrükleme, acentelik ve forwarding hizmetleri de sunmaktayız.

Sırbistan nakliyesinde birincil önceliklerimiz arasında yer alan müşteri memnuniyeti konusu oldukça özveri ile hareket ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Maddi kazanımları ikinci planda tutarak müşteri memnuniyetine odaklanan kuruluşumuz, sektörde gösterdiği başarılı çalışmaları, üstlendiği görev, misyon ve modern vizyonu ile tüm ihracatçı ve ithalatçı kuruluşların tercihleri arasında yer alan bir firma olmuş, bu anlamda kurumsal kimlik kazanmış bulunmaktadır.

Geleneksel kalıpların dışına çıkarak teknolojiyi yakın takip ederek sektöre yeni kazanımlar sağlayan, modern lojistik konusunda rakiplerine öğretici yollar açan Arınak Lojistik, geçmişinden kazanmış olduğu tecrübeleri ile sektörün nabzını tutmaya devam etmektedir.

Ülkemiz ile Sırbistan’ın uzun yıllara dayanan ticari alışverişleri çerçevesinde lojistik hizmetlerini sürdüren şirketimiz, yük taşıma yetki belgesine sahip olmakla birlikte uluslararası nakliyeciler derneği üyeliğide bulunmaktadır.

Sırbistan nakliyesinde göstermiş olduğumuz başarılı çalışmaların zemininde elbette ciddi ve disiplinli bir çalışma prensibimizin bulunması yatmakta, alanında son derece deneyimli personellerimiz ile kusursuza yakın hizmet sunma anlayışımız ile hareket ediyor oluşumuzun olumlu neticelerini almaya devam etmekteyiz.

Sırbistan çalışan nakliye firmaları arasında oldukça önemli bir konumda bulunan kuruluşumuz yaptığı çalışmalarda iş takibini önem sırasında öncelikli tutmakta, yükleme yapan araçların çıkış adresinden teslim noktasına ulaşmasına kadar geçen süreci yakından takip ederek, olması gereken en kısa sürede mal teslimatlarını sağlamaktadır.

Siz değerli ihracatçı ve ithalatçı firmaların Sırbistan nakliyelerinde taşıma firması aramanızı gerektirmeyecek yeterliliğe ve donanıma sahip bulunan firmamızdan talepte bulunarak hedeflerinize en uygun taşıma fiyat ve koşullarında teklif alabilmeniz için tüm ekibimiz ile hazır beklemekteyiz.

image 63

HİZMETLERİMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir