Sırbistan nakliye çalışmalarımız uzun yıllardan bu yana devam etmektedir. Türkiye-Sırbistan arası taşımacılık faaliyetlerimizi ihracat ve ithalat şeklinde sürdürmekte, iki ülke arasında ki ticari anlaşmalar çerçevesinde taşınabilen her türlü yükün nakliye hizmetlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Ülkemizin tamamına yakın bölgelerde üretilmekte olan her türlü ihraç yükünün Sırbistan’ın başta başkent olmak Belgrad olmak üzere tüm bölge ve illerine sevkini sağlamaktayız. Araç filomuzda kayıtlı çok sayıda son model araçlarımızla komple tır taşıma, parsiyel ve kargo yük nakliyesi, soğuk zincir ürün taşımacılığı, gabari dışı ağır nakliye yük aktarımı, ve konteyner nakliyesinin yanı sıra depolama, gümrükleme, acentelik ve forwarding hizmetleri de sunmaktayız.

Sırbistan nakliyesinde birincil önceliklerimiz arasında yer alan müşteri memnuniyeti konusu oldukça özveri ile hareket ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Maddi kazanımları ikinci planda tutarak müşteri memnuniyetine odaklanan kuruluşumuz, sektörde gösterdiği başarılı çalışmaları, üstlendiği görev, misyon ve modern vizyonu ile tüm ihracatçı ve ithalatçı kuruluşların tercihleri arasında yer alan bir firma olmuş, bu anlamda kurumsal kimlik kazanmış bulunmaktadır.

Geleneksel kalıpların dışına çıkarak teknolojiyi yakın takip ederek sektöre yeni kazanımlar sağlayan, modern lojistik konusunda rakiplerine öğretici yollar açan Arınak Lojistik, geçmişinden kazanmış olduğu tecrübeleri ile sektörün nabzını tutmaya devam etmektedir.

Ülkemiz ile Sırbistan’ın uzun yıllara dayanan ticari alışverişleri çerçevesinde lojistik hizmetlerini sürdüren şirketimiz, yük taşıma yetki belgesine sahip olmakla birlikte uluslararası nakliyeciler derneği üyeliğide bulunmaktadır.

Sırbistan nakliyesinde göstermiş olduğumuz başarılı çalışmaların zemininde elbette ciddi ve disiplinli bir çalışma prensibimizin bulunması yatmakta, alanında son derece deneyimli personellerimiz ile kusursuza yakın hizmet sunma anlayışımız ile hareket ediyor oluşumuzun olumlu neticelerini almaya devam etmekteyiz.

Sırbistan çalışan nakliye firmaları arasında oldukça önemli bir konumda bulunan kuruluşumuz yaptığı çalışmalarda iş takibini önem sırasında öncelikli tutmakta, yükleme yapan araçların çıkış adresinden teslim noktasına ulaşmasına kadar geçen süreci yakından takip ederek, olması gereken en kısa sürede mal teslimatlarını sağlamaktadır.

Siz değerli ihracatçı ve ithalatçı firmaların Sırbistan nakliyelerinde taşıma firması aramanızı gerektirmeyecek yeterliliğe ve donanıma sahip bulunan firmamızdan talepte bulunarak hedeflerinize en uygun taşıma fiyat ve koşullarında teklif alabilmeniz için tüm ekibimiz ile hazır beklemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.