Rusya tır çalışan firmalar genellikle Karadeniz ve Marmara bölgelerinde konuşlanmış olasalar da Mersin firması olarak ihracat ve ithalat taşımacılığından Rusya’ya hatırı sayılır miktarda kara yolu tır nakliye hizmetleri vermekteyiz. Türkiye ile Rusya arası ihraç ve ithal yük taşıma işlerinde son model tırlarımız ve uzman şoförlerimizle kaliteli hizmet anlayışı ile hareket ederek son derece düzenli seferler yapmaktayız.

Günümüz şartlarında Rusya lojistik hattında Türk plakalı tırlardan ziyade Rus ve Gürcü plakalı tırlar ile taşımak daha makul karşılanmakta, firmamız tüm talepleri karşılayacak ölçüde araç organizasyonu gerçekleştirmektedir. Komple tır taşıma, kargo ve parsiyel yük nakliyesi, frigo dorse tır taşıma, ağır nakliyat ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda her yük tipine uygun araçlarımızla hizmet sunuyoruz.

Türkiye ile Rusya arasında süregiden kadim ticaretimiz bünyesinde düzenli nakliyat faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız Arınak Global Lojistik kuru yük taşımacılığında tenteli, yaş sebze meyve ve dondurulmuş ürün taşımacılığında frigo dorse, gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin nakliyesinde lowbed dorse yerli ve yabancı plakalı çok sayıda tırları ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.