Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

polonya nakliye

Polonya Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Polonya Nakliye,Arınak Lojistik firması olarak lojistik sektöründe mevcut olan ve sürekli olarak artan ihtiyaçlara cevap vermek için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firmamız lojistik sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli olarak geliştiren bir firmadır. Uluslararası lojistik sektöründe en iyi şekilde yer almak tek amacımız. Lojistik sektöründe her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Sektörde sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi, konteyner nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir.

Nakliye süreçlerinde müşterilerine her türlü destekleri sağlayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda Polonya nakliye fiyatları konusunda da müşterilerine her zaman uygun fiyat avantajı sunmayı hedeflemektedir. Arınak Lojistik olarak nakliye ve lojistik hizmetlerini sağladığımız ülkelerden biri de Polonya ülkesidir. Türkiye – Polonya ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Sektörde doğan her türlü ihtiyaçlarda nakliye çözümler üretmekteyiz.

Polonya nakliye süreçlerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi adına kaliteli ve güvenli hizmetten ödün vermiyoruz. Müşterilerin istek ve taleplerini doğru bir şekilde anlayarak, en iyi çözümleri sunmak için planlarımızı gerçekleştirmekte ve bu doğrultuda faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Arınak Lojistik firması olarak her zaman kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye önem vermekteyiz. Polonya nakliye hizmetlerini alanında deneyimli ekibimiz ile gerçekleştirmekte ve Türkiye’nin birçok noktasından alınan yükler Polonya’nın tüm şehirlerine ulaştırılmaktayız.

Nakliye süreçlerinin tüm aşamaları yakından takip edilerek, güvenli bir şekilde yüklerin ulaştırılması sağlanmaktadır. Nakliye süreçlerinde müşterilere her türlü destekler de sağlanmaktadır. Yüklerin istenilen noktadan alınması, depolanması, paketlenmesi, istenilen noktaya teslimatının gerçekleştirilmesi, nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması, müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması gibi birçok konuda müşterilere gerekli hizmetler de sunulmaktadır. Polonya nakliye faaliyetleri karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin göndermek istedikleri yüklerinin türü ve özellikleri doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirilmektedir.

Parsiyel Nakliye

Polonya nakliye ve lojistik hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik, Polonya parsiyel nakliye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Bu kapsamda parça yük göndermek isteyen müşterilere nakliye çözümü sunmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen taşımacılık türleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda tercih sebebi olmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri ile aynı güzergah üzerinde yer alan alıcıların ürünleri tek bir araç ile taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Böylece tek bir araç maliyeti yerine daha az bir maliyet ile yüklerin gönderimi yapılabilmektedir.

Arınak Lojistik olarak Polonya parsiyel nakliye fiyatı konusunda müşterilere uygun fiyat avantajı sunmaktayız. Polonya parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu ile sağlanmaktadır. Müşterilerin yükleri doğrultusunda nakliye planlamaları yapılmaktadır. Polonya parsiyel nakliye hizmetlerinde en çok karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Birçok avantajlar sunması nedeni ile lojistik sektöründe tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Karayolu taşımacılığı hızlı, güvenli ve uygun maliyet avantajları sunmaktadır.

Polonya parsiyel nakliye hizmetleri denizyolu taşımacılığı ile de sağlanmaktadır. Denizyolu taşımacılığı ile her türlü yükler sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Karayolu aracılığı ile taşınması mümkün olmayan yüklerin taşımacılık faaliyetleri denizyolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Denizyolu taşımacılığında yük gemileri kullanılmaktadır. Denizyolu parsiyel taşımacılığı faaliyetleri konteynerler aracılığı ile gerçekleştirilmekte ve bir konteyner içerisinde birden fazla müşteriye ait yükler yer almaktadır. Denizyolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine oranla uygun nakliye fiyatı avantajı sunmaktadır.

Teslimat süreleri karayolu taşımacılığına oranla daha uzun süre olmaktadır. Türkiye’nin birçok şehrinden alınan yükler karayolu aracılığıyla limanlara ulaştırılmakta ve buradan yük gemilerine taşınmaktadır. Yükler Polonya limanlarına ulaştırılarak alıcılara teslimat faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Denizyolu taşımacılığı karayolu taşımacılığı ile entegre bir şekilde sürdürülmektedir.

image 92

Polonya parsiyel nakliye hizmetleri havayolu aracılığı ile de gerçekleştirilmektedir. Hızlı bir şekilde Polonya ülkesine ulaştırılması gereken yükler için havayolu tercih edilmektedir. Havayolu parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin yükleri, hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılmaktadır. Havayolu taşımacılığı hızlı bir taşımacılık imkanı sunmaktadır.

Bu anlamda lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak nakliye fiyatları konusunda yüksek maliyetler oluşturmaktadır. Havayolu taşımacılığı ile nakliyesi gerçekleşecek olan yükler karayolu aracılığıyla havalimanlarına ulaştırılmakta ve buradan kargo uçaklarına yüklerin taşınma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kargo uçaklarına yüklenen yükler güvenli bir şekilde Polonya havalimanlarına ulaştırılır. Buradan karayolu aracılığıyla alıcılara teslimat işlemleri gerçekleştirilir.

Frigo Nakliye

Arınak Lojistik firması olarak Türkiye – Polonya ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan tüm alanda nakliye hizmetlerini sağlamaktayız. İthalat ve ihracat faaliyetlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biri de frigo nakliye hizmetleridir.

Polonya frigo nakliye hizmetleri ile müşterilere nakliye çözümleri sunmaktayız. İki ülke arasında taşınacak olan gıda ürünlerini bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılarına ulaştırmaktayız. Frigo nakliye hizmetlerinde donanımlı frigorifik araçlar kullanmaktayız. Gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanarak taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

Arınak Lojistik firması olarak nakliye süreçlerinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılmasını hedeflemekteyiz. Polonya frigo nakliye hizmetleri süreçlerinde müşterilere her türlü aşamada gerekli destekleri de sağlamakta, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerini sürdürmeyi amaçlamaktayız.

Nakliye Fiyatları

Ankara – Varşova:  50.39 EUR0
İstanbul – Varşova: 503.5 EURO
İstanbul – Poznan: 503.7 EURO
İzmir – Poznan:50.38 EURO

Uluslararası lojistik faaliyetler içerisinde yer alan mersin Nakliyat, en uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmetlerini sürdürüyor. En uygun fiyatları ile müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyor. Firmamız kaliteli hizmetten de ödün vermiyor. Müşteri istek ve taleplerine uygun şekilde nakliye süreçlerini profesyonel ekibimiz ile planlamalar yapıyoruz.

Yapılan planlamalar doğrultusunda fiyat hesaplamaları gerçekleştiriliyor. Polonya nakliye fiyatları yüklerin metreküp hesaplaması yapılarak belirleniyor. Yükün özellikleri fiyat hesaplamasında etkili unsur olarak yer alıyor. Yüklerin en, boy, yükseklik ölçüleri, ağırlığı ve hacmi fiyat hesaplamasında etkili unsurlardır. Burada en önemli etmen de yükün hacmidir. Yüklerin hacim hesaplamaları gerçekleştirilerek fiyat belirlenir.

Nakliye Süreleri

Lojistik ve nakliye hizmetlerinde önemli bir konu da teslimat süreleri olmaktadır. Bir ülkeden başka bir ülkeye taşınacak olan yüklerin teslimat süresi önem arz etmektedir. Bu anlamda Arınak Lojistik olarak teslimat sürelerine önem vermekteyiz. Yüklerin tam zamanında teslim edilmesi için gerekli planlamalarımızı gerçekleştirmekte ve bu doğrultuda nakliye faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Türkiye – Polonya nakliye süreleri birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermekle beraber, ortalama olarak 12 – 15 gün arasında değişmektedir. Nakliye ve lojistik hizmetlerinde hava durumu, yol koşulları gibi etkenler önem kazanmaktadır.

Firmamız nakliye süreçlerinde en uygun planlamaları yaparak, hızlı ve güvenli bir şekilde yüklerin alıcılarına teslim edilmesi için çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Alanında deneyimli sürücüler ile teslimatın sorunsuz bir şekilde tamamlanması amaçlanmaktadır. Sürücüleri her türlü hava ve yol koşulları konusunda bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır.

image 63

Hizmetlerimiz