Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

MOĞOLİSTAN NAKLİYE

Moğolistan Nakliye Ve Lojistik Hizmetleri

Moğolistan Nakliye Uzun yıllardır Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdüren Arınak Lojistik, sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu kapsamda müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Her türlü nakliye ihtiyaçlarında Arınak Lojistik firmasını tercih edebilirsiniz. Lojistik sektörünün her alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firma olmakla beraber, her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap verecek kapasiteye sahibiz.

Bu anlamda her türlü nakliye ihtiyaçlarınızda Arınak Lojistik firmasına ulaşabilirsiniz.  Yükleriniz güvenli ve hızlı bir şekilde belirtilen noktalara ulaştırılmaktadır. Nakliye süreçlerinde her türlü destekler firma tarafından sağlanmaktadır. Yüklerinizi istenilen noktadan alınmakta, istenilen noktaya teslimat işlemleri yapılmakta, nakliye süreçlerinde gerekli evraklar hazırlanmakta, sigorta ve gümrükleme işlemleri yapılmaktadır.

Bununla birlikte nakliye süreçlerinin her aşamasında müşteri bilgilendirmeleri sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek tüm çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile nakliye hizmetlerinde uygun fiyatlar sunmayı hedeflemekte ve uygun fiyat politikası ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız. Firmamız bünyesinde görev alan tüm personeller deneyimli kişilerden oluşmakta ve nakliye süreçleri profesyonel bir şekilde yönetilmektedir.

Moğolistan Nakliye

Arınak Lojistik firması olarak Uluslararası birçok ülkeye nakliye ve lojistikfaaliyetleri sürdürmekteyiz. Bu ülkelerden biri de Moğolistan ülkesidir. Moğolistan nakliye hizmetleri kapsamında yükleriniz tüm noktalardan yüklenmekte ve tüm noktalara boşaltılmaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşamasında gerekli destekler de firma tarafından sağlanmaktadır.

Yüklerin istenilen noktadan müşteriden teslim alınması, yüklerin istenilen noktaya alıcılara teslimat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, yüklerin depolanması, paketlenmesi ve dağıtılması, gümrükleme işlemlerinin çözüme kavuşturulması, nakliye süreçlerinde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı sigorta işlemlerinin yapılması, nakliye süreçleri boyunca müşterilere yüklerin yeri ve zamanı ile ilgili olarak gerekli bilgilerin aktarılması gibi birçok destek sağlanmaktadır. Her türlü yükleriniz güvenli ve hızlı bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik firması olarak Moğolistan nakliye ve lojistik hizmetleri faaliyetleri kapsamında lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye hizmetlerini de sağlamaktayız. Parsiyel nakliye hizmetleri parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Moğolistan parsiyel nakliye hizmeti, müşterilerin az sayıdaki yüklerinin tek bir araç ile taşımacılığının yürütüldüğü nakliye hizmetidir.

Bu anlamda hem maliyet açısından hem de zaman açısından tasarruf sağlamaktadır. Özellikle maliyet açısından tasarruf sağlaması bakımından, sektörde sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden biri olmaktadır. Yüklerin araç içerisinde kapladığı alan doğrultusunda nakliye fiyatları belirlenmektedir. Bu kapsamda müşterilerin tek bir araç kiralamak yerine, göndermek istedikleri yüklerin hacimleri doğrultusunda nakliye ücreti ödemesi yapmalarına imkân vermektedir.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik olarak, Uluslararası lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen frigo nakliye hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Moğolistan frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerin her türlü gıda ürünlerini hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırmaktayız.

Frigo nakliye hizmetleri kapsamında frigorifik araçlar kullanılmakla beraber, gıda ürünlerinin – 26 derece ile 18 derece arasındaki sıcaklık koşulları altında taşınmasına imkan vermektedir. Bu kapsamda gıda ürünlerinin bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılara ulaştırılması sağlanmaktadır.

Arınak Lojistik firması olarak Moğolistan frigo nakliye hizmetleri kapsamında, firma bünyesinde görev alan profesyonel ekip tarafından tüm tedbirler alınmakta ve bu doğrultuda faaliyetler sürdürülmektedir. Nakliye süreçlerinin her aşaması yakından takip edilmekte ve sağlıklı bir şekilde yüklerin alıcılara ulaştırılması amaçlanmaktadır.

Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında nakliye hizmetlerinin birçoğu karayolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Türkiye – Moğolistan nakliye ve lojistik hizmetlerin birçoğu da karayolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepleri doğrultusunda denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılık faaliyetleri de gerçekleştirilmektedir. Tüm nakliye süreçleri müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda planlanmakta ve bu kapsamda çalışmalar yürütülmektedir.

Moğolistan karayolu taşımacılığı kapsamında TIR’lar kullanılmaktadır. TIR nakliye faaliyetleri ile her türlü yükler güvenli ve hızlı bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Karayolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine oranla birçok avantaj sunmaktadır.

Bu anlamda Uluslararası ülkelere nakliye ve lojistik hizmetlerinde sıklıkla tercih edilen bir taşımacılık yöntemi olmaktadır. Karayolu taşımacılığı ile müşterilere sunduğumuz hizmetler arasında; kapıdan kapıya ya da depodan depoya teslimat, yüklerin toplama, paketlenmesi ve dağıtılması, gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması,müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda özel çözümler sunulması,

Tedarik zinciri yönetimi, depolama, mevzuat çerçevesinde taşımacılık faaliyetinin gerçekleştirilmesi, nakliye süreçlerinin her aşamasında müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması, tam zamanında teslimat, müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet verilmesi, firma bünyesinde yer alan geniş araç filosu ile karayolu taşımacılığı hizmetleri sunulması, güvenli ve hızlı teslimat imkânı, uygun fiyat politikası çerçevesinde hizmet sunulması yer almaktadır.

Günümüzde karayolu taşımacılığı hizmetleri en fazla tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Sunduğu çeşitli avantajları sayesinde tercih edilen bir taşımacılık türüdür. Arınak Lojistik olarak her türlü nakliye ihtiyaçlarını karayolu taşımacılığı ile kolaylıkla karşılamaktayız. Yüklerin istenilen noktadan teslim alınabilmekte ve istenilen noktalara ulaştırılabilmektedir.

Karayolu taşımacılığı ile 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmektedir. Böylelikle zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Karayolu taşımacılığı aynı zamanda diğer taşımacılık türleri ile de entegre bir biçimde taşımacılık imkânı sunmaktadır. Havayolu denizyolu ve demiryolu taşımacılık türleri ile entegre bir biçimde, yüklerin bir noktadan başka bir noktaya nakliyesi gerçekleştirilebilmektedir.

TIR’lar aracılığı ile yüklerin güvenli bir şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır. Gerekli yol ve hava koşullarına hâkim sürücüler ile yüklerin hasar almadan alıcılara ulaştırılması amaçlanmaktadır. Bu anlamda Arınak Lojistik firmamız her türlü alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firmadır.

Moğolistan Nakliye Fiyatları

İstanbul – ulanbatur000. 13 USD
İstanbul – Erdenet000. 17 USD
Ankara – Hovd000. 15 USD
İzmir – Ölgi000. 14 USD

Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetler kapsamında nakliye fiyatları da önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Moğolistan nakliye fiyatları konusunda birçok unsurlar etkili olmaktadır. Bu unsurlar arasında; yükün cinsi, yükün ağırlığı, yükün hacmi, yükün boyutları (en, boy, yükseklik), mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Bir noktadan başak bir noktaya nakliyesi gerçekleşecek olan yükler ile ilgili gerekli bilgiler müşterilerden temin edilerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır.

Nakliye fiyatların etkili olan unsurlar arasında en önemlisi de yükün hacmi olmaktadır. Nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin araç içerisinde kapladıkları alan oldukça önemli olmaktadır. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Oluşturulan nakliye fiyatları müşterilere sunulmaktadır. Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdüren Arınak Lojistik kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

image 49

HİZMETLERİMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir