Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Litvanya Nakliye 2022

Litvanya Nakliye

Litvanya Nakliye,Arınak Lojistik firması olarak Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında nakliye hizmetleri sunduğumuz ülkelerden biri de Litvanya ülkesidir. Lojistik sektöründe birçok ülkeye faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdüren firmamız, Litvanya nakliye hizmetleri ile müşterilerin her türlü yüklerini talep edilen noktalara ulaştırmaktadır. Sektörde doğan her türlü ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefleyen firmamız, her türlü taşımacılık konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip bir firmadır. Her türlü yüklerinizi güvenle istenilen noktalara ulaştırmaktayız. Nakliye faaliyetlerini karayolu denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz.

Nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin özellikleri ve müşterilerin talepleri doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirilmektedir. Arınak Lojistik firmamız yeterli donanıma sahip bir firmadır. Bu anlamda sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Bu anlamda sektörde sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Müşterilerin istek ve beklentileri kapsamında nakliye planlamaları gerçekleştirmekte, bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Firmamız tüm faaliyetlerini kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda sürdürmektedir.

image 82

Nakliye süreçlerinin sorunsuz bir biçimde tamamlanmasını amaçlamaktayız. Bununla birlikte Litvanya nakliye fiyatları konusunda müşterilere her zaman en uygun fiyatları sunmak adına gereken çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Uluslararası lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliyedir. Bu kapsamda Arınak Lojistik firmamız nakliye ve lojistik faaliyetlerini yürüttüğü Litvanya ülkesine parsiyel nakliye hizmetlerini de sunmaktadır. Litvanya parsiyel nakliye hizmetleri ile taşınması gereken parça yükleri istenilen noktalara ulaştırmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetleri uygun maliyetli taşımacılık imkanı sunmaktadır. Bu anlamda sektörde diğer taşımacılık türlerine oranla daha fazla tercih edilen bir taşımacılık türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Litvanya ülkesine sunduğumuz nakliye hizmetlerinden bir diğeri de frigo nakliyedir. Litvanya frigo nakliye hizmetleri kapsamında gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Özellikle Türkiye – Litvanya arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sıklıkla talep edilen taşımacılık türü olmaktadır. Frigo nakliye hizmetleri de frigorifik araçlar kullanılmakta ve gıda ürünleri – 26 derece ile 18 derece arasındaki ısı koşulları altında taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Bu anlamda gıda ürünleri güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır.

image 59

HİZMETLERİMİZ