Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Letonya Nakliye

Letonya Nakliye

Letonya Nakliye,Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik, Letonya ülkesine de nakliye hizmetlerini sağlamaktadır. Letonya nakliye hizmetleri ile lojistik sektöründe sık sık talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılık faaliyetlerini düzenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Nakliye hizmetlerini karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin talep ve beklentileri kapsamında nakliye planlamaları gerçekleştirilmektedir.

Nakliyesi gerçekleşecek yükler için uygun nakliye çözümleri üretmekteyiz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda faaliyetlerini yürüten firmamız, nakliye süreçlerinin her aşamasında da müşterilerin yanında yer almaktadır. Yüklerin güvenli bir şekilde belirtilen noktalara ulaştırılması adına gerekli tedbirler alınmaktadır. Arınak Lojistik firması olarak lojistik sektöründe sunduğumuz nakliye hizmetlerinde her türlü destekleri sunmaktayız.

image 90

Bu kapsamda yüklerin istenilen noktalardan teslim alınması, yüklerin istenilen noktalara teslimat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması, müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması gibi birçok konuda gerekli hizmetler sunulmaktadır. Nakliye süreçlerinin sigortalı olarak gerçekleştirilmesine önem vermekte, sevkiyat esnasında ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı müşterilerin mağduriyet yaşamasının önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Tüm süreç firmamız tarafından yakından takip edilmekte, sürecin en iyi biçimde sonlandırılması adına gerekli çalışmaları yürütmekteyiz. Letonya nakliye fiyatları konusunda da müşterilere her zaman avantajlı fiyatlar sunma amaçlamaktayız. Uluslararası akliye ve lojistik hizmetler kapsamında Türkiye – Letonya arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Bu doğrultuda parsiyel nakliye ve frigo nakliye hizmetlerini sağlamaktayız. Letonya parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıdaki yüklerin taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Tek bir araç içerisinde birden fazla alıcıya ait yükler güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Bununla birlikte Arınak Lojistik olarak lojistik sektöründe en çok ihtiyaç duyulan frigo nakliye hizmetlerini de müşterilere sağlamaktayız. Özellikle ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sıklıkla talep edilmektedir. Bu anlamda Letonya frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerin gıda ürünlerini güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız. Gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanmakta ve ürünlerin bozulmadan, raf ömrü azalmadan ve hasar almadan teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

image 55

HİZMETLERİMİZ